Wpis z mikrobloga

Pomijając wygląd, psychikę i ku temu podobne, to spi3rdolenie życiowe ukarało mnie również mieszkaniem na #!$%@? dolnym, gdzie nie ma asfaltu w dojeździe do posesji, latarni, oznakowań, dom mojej rodziny to melina, przedwojenna melina, waląca się i nieszczelna melina! ojciec i matka nigdy nie mieli hajsu by to wyremontować, w zimę temperatury +/- 10 stopni, lato jest wytchnieniem, już wole te ciepło niż siedzenie w kurtce jak co sezon zimowy. nieszczelne okna, grzyb, eternit, długo by wymieniać. Nawet gdybym był teraz czadem to gdzie bym przyprowadził dziewczynę? do takiej meliny? to wygląda jak z horroru wieczorami, nawet wstyd mi zdjęcia tu pokazywać, a X lat temu gdy miałem ok. 12 lat słyszałem, że to ja w przyszłości miałbym się tym zająć bo moi rodzice nie dawali sobie rady. Śmiechu warte jak ja nawet najniższej krajowej nie umiem zarobić, a jedyne co jest w okolicy to najgorsze kołchozy. Strach się bać. Z jednej strony cieszę się, że mam gdzie mieszkać, a z drugiej zazdroszczę innym, że mają normalne mieszkania / domy, które są w miarę stabilne i nie odstraszają, gdy się przyprowadza gości, lub jakąś szarą myszkę. Z4bijcie, z4pi3rdolcie..
#przegryw
Pobierz DamianeX1X - Pomijając wygląd, psychikę i ku temu podobne, to spi3rdolenie życiowe uk...
źródło: doomeralone
  • 5
@DamianeX1X najważniejsze żeby było czysto. Jest mnóstwo ludzi, którzy biednie mieszkają ale mają zawsze posprzątane i każdy to szanuje. A są tacy co mają bogato wykończone mieszkania i syf i o wiele gorzej to moim zdaniem o człowieku świadczy.