Wpis z mikrobloga

Tylko mi #youtube zaczął nagle z dupy przycinać filmy w 1080p i 2K?
Nagle przytnie się kilka razy, a potem zrzuca jakość na 720p ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czyżby przygotowania pod "kup lepszą jakość 1080p z większym bitrate"

  • 5
  • Odpowiedz
@MePix: Coś w tym może być, mam wrażenie że obcięli ilość danych jakie mogą być zbuforowane. Mi też filmiki czasem przytną, ale ja mam dodatek do przeglądarki enhancer for youtube także u mnie jakość nie spada. Czasem muszę zatrzymać oglądanie i kontynuować po chwili, gdzie wcześniej tego typu filmiki w 4k30 nie cięły.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rapsii: No u mnie światłowód i porzadny komputer siedzi, więc nie ma szans na przycinanie
A tak raz na jakiś czas sekunda ścinka i tylko na YT, bo reszta filmów działa bez zarzutu
  • Odpowiedz
@MePix: Też tak mam, czasem filmy na yt idą bez problemu w 1080p a czasem się zacina i muszę zmienić na 720 żeby było płynnie. Kiedyś na tym samym kompie nie miałem z tym problemu
  • Odpowiedz
  • 1
@Sla_Voy: Opera + AdGuard

@wypalony Ja nie mogę mieć problemu, 3070 8GB, i5 12400F + 32GB RAM nie ma prawa ścinać się w FHD na youtube, do tego światłowód jakieś 800Mb/s obstawiam, że pójdą drogą CDA, czyli zaczną specjalnie przycinać transfer dla osób bez pakietu i po przycięciu się filmu zaproponują właśnie swoją nową ofertę1080p z większym bitrate
  • Odpowiedz