Wpis z mikrobloga

@aresius: Wiem, ale kumpel ostatnio stwierdził, że "fajny, ale troche za duży" więc tak zapobiegawczo napisałem.
@profaza: Ja mam 945, ale biegałem z pasem do pomiaru tętna i z muzyką (która jest mega prądożerna), to wystarczał mi na niecałe 3 treningi. A że planuje start w maratonie, to obawiam się, że mógł mi nie wystarczyć na cały bieg.
@Tigermass: To znaczy? Apple Watch ma tak kiepską baterie? :D
@sEB-q: Chodzi Ci o to od paska? Jasne, przy każdym Garminie miałem jakieś dziwne odparzenia od tego silikonowego paska, przy bransolecie od majfrendów nie mam problemu.
@Lord_Yabol: to jest 7? Przecież 945 i fenix w trybie GPS + Music mają bardzo podobny czas pracy na baterii xDD

Chyba, że w 945 bateria już zajechana bo domyślnie 9-10h wytrzymuje w gps + music
@aukolb: Dokładnie 7x ss. 945 w teorii powinien starczać na 6h, albo 8h w trybie muzyka + gps, w praktyce od nowości u mnie było to jakieś 4-5h, a z czasem zaczeło lecieć na łeb z tym czasem. Nie wiem, może mam lipny egzemplarz. Przed 945 miałem Fenixa 5plusa z podobnym teoretycznym czasem pracy na baterii i tam faktyczny czas pracy na baterii był bliższy temu co w instrukcji. 7x ss