Wpis z mikrobloga

Krotka pilka bez zbednego rozwodzenia sie. Czy wzialbys babe do zwiazku ale takiego powaznego na cale zycie z bombelkiem czy od razu taka to odrzut? Nie ma zadnego znaczenia czy bombel jest w wyniku wpadki z Seba po numerku w klubowym kiblu czy bo facet zmarl. Nie ma to zadnego znaczenia. Po prostu masz babe i ona ma bombla. Powiedzmy, ze jest spoko, dobrze sie dogadajuesz. Bierzesz taka zabomblowana czy jak tylko sie dowiesz na poczatku, ze juz malego warchlaka ma to ciach bajera i szukasz dalej?
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem

Czy wzialbys babe do powaznego zwiazku na cale zycie z bomblem?

  • TAK 13.4% (74)
  • NIE 86.6% (477)

Oddanych głosów: 551

  • 26
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Nigdy w życiu, nawet gdyby będąc dziewicą wzięła slub i podczas nocy poślubnej została zapłodniona, a jej mąż po odbytym stosunku zmarł. Nawet wtedy nie ma opcji. Nie będę nieswoje wychowywał, żeby mi małe gówno pyskowało, że nie mam nad nim władzy, bo nie jestem jego ojcem
  • Odpowiedz
@kamil-tika jeśli ojciec dziecka zmarł, chlał, czy bił jest szansa. Jeśli to niestabilna emocjonalnie, #!$%@?ęta Julka, z brwiami na pół czoła i tipsami uniemożliwiającymi podparcie się, to daj sobie spokój.
Ja osobiście bym był sceptycznie nastawiony, jeśli zdecydujesz się na próbę musisz być bardzo uważny, najlepiej spostrzeżenia zapisywać i kontrolować te zapiski co jakiś czas, by zachować trzeźwe spojrzenie na sytuację. W szczególności w nerwowych sytuacjach zauważysz, czy zależy jej na związku
  • Odpowiedz
@kamil-tika: samo założenie o "związku na całe życie" jest w tych czasach pchaniem się tanecznym krokiem na pole minowe.
Myślę, że jest szansa, ale w życiu nie lożyłbym pieniędzy i nie przywiązał się emocjonalnie do gówniaka
  • Odpowiedz
do zwiazku ale takiego powaznego na cale zycie


@kamil-tika: skąd ci to przyszło do głowy że możesz planować jakieś związki na całe życie?
hello! mamy XXI wiek nie widzisz co się dzieje?
  • Odpowiedz