Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kochane AGH wywaliło studentów z akademików z okazji #igrzyskaeuropejskie. Już pomijając ten fakt, to było wiadomo od długiego czasu, ile te igrzyska trwają.
I tu wkracza całe na biało Studium Języków Obcych (SJO) z propozycją obowiązkowego egzaminu, który obejmuje pewnie z 30% studentów AGHu w dniu 6 lipca w godzinach porannych (od 8-smej).
Kłopot tylko taki, że pewnie zdecydowana większość studentów podchodzących do egzaminów językowych (1. i 2. rok) mieszka w akademikach, w których można się kwaterować od 6 lipca.
Fajnie, no nie? Mieszkasz sobie nad morzem, chciałbyś przyjechać dzień wcześniej na możliwy egzamin o 8-smej (chociaż równie dobrze może by o 10 lub 12) do swojego pokoju w akademiku, ale nie możesz, gdyż wioska zawodnicza zamyka się... 5 lipca.
Już pomijając fakt, że o tym, że masz egzamin o 8-smej, dowiesz się najpóźniej w przeddzień egzaminu (z oficjalnego komunikatu SJO, który lektorzy przekazali studentom). To AGH, więc załóżmy, że o 23.30 masz szansę dowiedzieć się kiedy masz egzamin. Chociaż jest duża szansa, że jednak 23.59.
Chcę serdecznie pozdrowić osoby odpowiedzialne za planowanie tego harmonogramu jak i również osoby odpowiedzialne za zgłoszenie AGH do organizacji igrzysk.
Linki z potwierdzeniami:
Komunikat SJO: http://www.sjo.agh.edu.pl/news.php?id=717
Potwierdzenie zamknięcia Wioski Zawodniczej: https://www.miasteczko.agh.edu.pl/news/368/58/Zasady-zakwaterowania-w-MS-w-trakcie-Igrzysk-Europejskich-2023.html

#zalesie #agh #studbaza #krakow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: #!$%@?, lata lecą, ale na AGH dalej ta sama patologia xD Pamiętam jak mi wrzucili 2 ćwiczenia jednocześnie i to nie problem dziekanatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż tyle, że doktorka była normalna i pozwoliła mi na te kilka ćwiczeń, co mi kolidowało, przyjść na inną grupę... A to tylko wierzchołek tej góry #!$%@?.

A SJO to państwo w państwie, zdałem B2 po roku i wypisałem
Kłopot tylko taki, że pewnie zdecydowana większość studentów podchodzących do egzaminów językowych (1. i 2. rok) mieszka w akademikach, w których można się kwaterować od 6 lipca

@mirko_anonim: Studenci opuszczają akademiki w czerwcu, żeby się do nich z powrotem kwaterować początkiem lipca? Coś się tu nie zgadza.