Wpis z mikrobloga

@Shatter: Ponadto, jeszcze nie widziałem przy jakiejkolwiek debacie publicznej, aby jakaś rzeczywiście obiektywna opinia o jej przebiegu dominowała w masowym przekazie. Zawsze występuję istny festiwal żenady - tak samo jest w tym przypadku.

"Petru wygrał, czy może być nowym liderem opozycji?" - piszą jego zwolennicy, a raczej przeciwnicy Konfederacji, "Mentzen w swoim stylu" - twierdzą inni. Tak samo było z Dudą i Komorowskim, czy tam, gdy Szydło przemawiała w Parlamencie Europejskim.
  • Odpowiedz
@Shatter: po prostu trwa kampania wyborcza ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i śmieszne są te komentarze, że nikogo nie obchodzą kopacze, gdy znalezisko o ich porażce momentalnie weszło na główną z płomieniem i jest teraz w hitach wykopu xD No ale później była jakaś debata i wiadomo, że trzeba siać propagandę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Polska dostała w łeb od Mołdawii


@Shatter: I po #!$%@? wrzucasz nieotagowany wpis? Jak bym miał ochotę czytać o jakichś tępych osiłkach to bym nie miał tego zczarnolistowanego.
  • Odpowiedz
@Shatter po pierwsze, nie wiem jak Ty, ale mi po tym meczu nie chciało się nawet o niego wkurzać. Polska piłka to jest jakaś tragedia i lepiej nie będzie, ja osobiście nie mam zamiaru się nią emocjonować, bo sami piłkarze ewidentnie mają ja w dupie.

A dwa, akcja reakcja, jeśli wykop regularnie #!$%@? jest jedyną merytoryczną partia, a potem jej lider się błaźni, to nic dziwnego że ludzie się z tego śmieją.
  • Odpowiedz
@Shatter: #!$%@? mnie obchodzą jacyś szmaciarze którzy z przegrywania zrobili sport narodowy. To, że bożyszcze kuców kompromituje się w debacie na temat ekonomii jest znacznie bliższe mojemu sercu.
  • Odpowiedz
@Shatter: uważam, że to czy konfederacja zdobędzie punkt lub 2 mniej czy więcej w tych wyborach jest dla mnie ważniejsze niż to czy 11 zarobionych typów akurat ma tego dnia chęć pograć sobie w balona na jakimś zadupiu.
  • Odpowiedz