Wpis z mikrobloga

@czympyrympym: Gratulacje, dobry wybór za te pieniadze!. Kupilem juz prawie 2 lata temu L380 za tysiaka - i5 8gen 24RAM. Jakosc obudowy nizsza niż w T- i X- ale bebechy z t480 i wiekszy czas pracy na baterii

Elitebook i Dell E9


@missioncritical: delle, mimo ze paskudne moze jeszcze sa wykonane dobrze, ale mam w robocie chyba czwartego elitebooka (teraz 840 g8) i z kazdym byl jakis problem: wiatrak, matryca,
R.....e - @czympyrympym: Gratulacje, dobry wybór za te pieniadze!. Kupilem juz prawie...

źródło: JLcHtmfS6rCGpytcJbAaFA

Pobierz
  • Odpowiedz
@czympyrympym: reeeee jak możesz się cieszyć wystarczającym ci sprzętem za groszę reeeeeeeeeee elektronika bez jabłuszka się nie liczy!!! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Dlaczego jesteś ekologiczny w taki sposób, zamiast kupować nowe, które zużywa o 1% mniej energii!!!! WSTYDŹ SIĘ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rzaden_problem - @czympyrympym: reeeee jak możesz się cieszyć wystarczającym ci sprzę...

źródło: img

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@eazy-e wbijaj na kompre.pl i bzikaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak serio to jest bardzo duży wybór laptopów. Ja wziąłem jeden z tańszych, dołożyłem dodatkowe 8GB RAM za stówkę i na moje potrzeby na pewno wystarczy.
  • Odpowiedz
@czympyrympym wszedłem w komentarze bo liczyłem że ktoś w odpowiedzi wrzuci fotkę jak używa właśnie T60 albo jeszcze lepiej jakiegoś T43. No cóż, zawiodłem się na was wykopki
  • Odpowiedz
@czympyrympym: T450 to świetny sprzęt. Sam takiego mam, używam co prawda jako komputer diagnostyczny do samochodu, ale mimo wielu lat na karku - nigdy nie zawiódł. Wymieniłem klawiaturę na podświetlaną (z tego co pamiętam, pasuje 1:1 z T460), wymieniłem kartę sieciową na dwuzakresową (WiFi) i mam całkiem zajebisty sprzęt :) Pozdro!
  • Odpowiedz