Wpis z mikrobloga

O moje względy stara się pewien chłop level 31. Jest bardzo miły, ale jest strasznie uległy. Wczoraj oglądaliśmy np. Film i się pytał czy może położyć się na swoim łóżku obok mnie xD dla żartów powiedziałam, że nie to tak leżał na podłodze chyba z 5 minut aż mu nie powiedziałam żeby się normalnie położył. O wszystko się mnie pyta. Czy może mnie pocałować itp. Trochę zaczyna być to irytujące. Tak samo cały dzień układa sobie pode mnie. Nie ma własnego zdania. Mam wrażenie, że to bardziej relacja koleżeńska:(
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 38
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: Byłoby zabawne gdyby na przykład już po grze wstępnej, gdy będziecie rozebrani do rosołu spytał, czy może włożyć. Sry, ale tak mi się skojarzyło. xD
  • Odpowiedz
pyta o zgodę by później nie było ze Cię molestował. W innych kwestiach tez uwzględnia Twoje potrzeby. Wg mnie to dżentelmen jakich mało.


@Kitku_Karola: Szczerze pociąga cię takie zachowanie? Nie znam ani jednej kobiety, której takie podejście się podoba
  • Odpowiedz
@whitepilled_ wg mnie to jest super w początkowej fazie relacji i podczas poznawania się można się komunikować co jest spoko, co się lubi i jak. Dzięki czemu uczymy się siebie i tego co jest ok a co nie.

Mnie właśnie odpychało to ze faceci na pierwszych randkach lecieli z łapami by macać po plecach, ramionach czy kolanach zamiast zapytać czy to jest ok. Albo zaraz próbowali w ślinę iść jak tylko pozwoliłam
  • Odpowiedz
Mnie właśnie odpychało to ze faceci na pierwszych randkach lecieli z łapami by macać po plecach, ramionach czy kolanach zamiast zapytać czy to jest ok. Albo zaraz próbowali w ślinę iść jak tylko pozwoliłam się za rękę wziąć jakbym się zgodziła na wszystko…


@Kitku_Karola: Spoko, według mnie jest jeszcze coś pomiędzy macaniem po całym ciele na pierwszej randce, a pytaniem się o pozwolenie na wszystko.
  • Odpowiedz
Nie ma własnego zdania. Mam wrażenie, że to bardziej relacja koleżeńska:(


@Vermeerrr: No racja, racja, lepiej byłoby jakby ci strzelił liścia na dzień dobry, a potem pogonił po browary, siedząc w butach na twojej sofie.
  • Odpowiedz