Wpis z mikrobloga

O moje względy stara się pewien chłop level 31. Jest bardzo miły, ale jest strasznie uległy. Wczoraj oglądaliśmy np. Film i się pytał czy może położyć się na swoim łóżku obok mnie xD dla żartów powiedziałam, że nie to tak leżał na podłodze chyba z 5 minut aż mu nie powiedziałam żeby się normalnie położył. O wszystko się mnie pyta. Czy może mnie pocałować itp. Trochę zaczyna być to irytujące. Tak samo cały dzień układa sobie pode mnie. Nie ma własnego zdania. Mam wrażenie, że to bardziej relacja koleżeńska:(
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 38
Chciałbyś mieć ultra uległa dziewczynę?


@Vermeerrr: ale gość nie jest ultra uległy:p

Daj mu spokój. Znajdź sobie jakiegoś nabuchanego testosteronem prawdziwego faceta, to zacznie dobierać się do ciebie już na pierwszej randce. Będziesz szczęśliwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
typ pyta, czy moze cie pocalowac a ty mowisz, ze to relacja kolezenska?


@muzeummmmm: to są kobiety właśnie

Spotykasz się z taką na tinserze, ale jej nie zmacasz na pierwszej randce, to uważa że koleżanek szukasz i że jednak to nie to :p

Standardowe zachowanie jak to Barney Stinson określił lafirynd xd
wiele razy tak robiłam a on mnie odsuwa od siebie, a zaraz chwilę później mnie tuli i całuje w czoło i to tyle


@Vermeerrr: No to jednak faktycznie coś tu jest grubo nie tak z gościem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może jakieś słabe doświadczenia z kobietami miał?
@Ulfric_Stormcloak: no ma, dziewczyna go rzuciła dla jakegoś ćpuna, a to było z 10 lato nadal o niej wspomina. Albo to moja wina, bo mam krzywą mordę xD szkoda, bo chciałabym się spełnić, ale chyba mi nie będzie to dane, a naprawdę coś dno niego czuje.
Albo to moja wina, bo mam krzywą mordę


@Vermeerrr: nie no, bez przesady;p aż tak źle nigdy nie jest:p

Ale biorąc pod uwagę że:

nadal o niej wspomina


nie wiem czy jest sens kontynuować relację:/

Pogadaj z nim że nie tego oczekujesz w związku i lepiej będzie abyście jednak byli kolegami, a on niech ogarnie głowę.
Spotykasz się z taką na tinserze, ale jej nie zmacasz na pierwszej randce, to uważa że koleżanek szukasz i że jednak to nie to :p

@Ulfric_Stormcloak: to zależy jak przystojny jesteś to musisz się lepić jak brzydki to się zwie molestowanie