Wpis z mikrobloga

Wiele kobiet ocenia sytuację Anastazji przez pryzmat wysoko rozwiniętej kultury i obowiązującego prawa własnego kraju. Nie dociera do nich, że są kultury o wiele bardziej prymitywne, dla których zbiorowo zgwałcić i zabić kobietę to nie przestępstwo tylko dobra zabawa zwykłą rzeczą. Gdyby im powiedziała, że nie mają prawa jej dotknąć to by ją wyśmiali i jeszcze dali w ryj żeby nauczyć, że nie ma prawa się odzywać.

To nie są polscy mężczyźni, którzy otwierają przed kobietami drzwi i przepuszczają je pierwsze. To są araby! Kobieta w kraju arabskim nie znaczy nic. Można ją bić, poniżać i robić z nią co mężczyzna chce. Jak nie jest dziewicą można ją polać benzyną i podpalić. Coś takiego jak gwałt nie istnieje. A ta pier@#$i coś o nie dotykaniu jej bez jej zgody.

#anastazjazgrecji #przemysleniazdupy
WielkiNos - Wiele kobiet ocenia sytuację Anastazji przez pryzmat wysoko rozwiniętej k...

źródło: temp_file.png3184677316905689835

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
obowiązek dbania o swoje bezpieczeństwo, a nie zwalania go na obowiązujące prawo, to bardzo niska cena, jaką kobiety płacą za posiadanie 100x łatwiejszego życia od mężczyzn.


@podrywacz1: XD

wiedzą to i dlatego tam legną idiotki xD


@Ashurbanipal: na mirko stabilnie - urojona mizoginia silna

@WielkiNos z przekazem wpisu mogę się zgodzić, ale nie pojmuję jak to się łączy ze wstawionym komentarzem.
Skąd info, że to był gwałt zbiorowy na niej?
  • Odpowiedz
to powiedziała mi "nie życzę sobie takich uwag" alzachowałem się źle bo wcześniej mnie obrażała że rzekomo za nią chodzę (


@gaarahokage: jak staram się analizować historie z jej perspektywy to zdecydowanie musiałeś prezentować jak jakiś creep. Zachowanie zdecydowanie uzasadnione
  • Odpowiedz
są kultury o wiele bardziej prymitywne, dla których zbiorowo zgwałcić i zabić kobietę to nie przestępstwo tylko dobra zabawa zwykłą rzeczą.


@WielkiNos: w jakich kulturach konkretnie jest to zabawa i zwykła rzecz?
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos:

Obwinianie ofiary takiej sytuacji , jest jak obwinianie osoby która została kaleka w wypadku samochodowym przecież wsiadając do auta mogłeś się domyślać że coś się może #!$%@? .


( ͡º ͜ʖ͡º)

Interesujące porównanie.

Ciekawe jaki jest jej stosunek do pasów bezpieczeństwa, poduszek powietrznych, stref zgniotu, testów zderzeniowych, fotelików dla niemowląt i dzieci, ABS, systemów kontroli trakcji, przeglądów rejestracyjnych, zakazu prowadzenia po alkoholu, obowiązku posiadania prawa
  • Odpowiedz
@gaarahokage No grubo ją wyjasniles, szacun, mam nadzieję że podbiłeś do motorniczego i przybił ci piątkę, dobrze jej tak, na #!$%@? ładnie wygląda, jakby nie wyglądała ładnie to byś nic nie mówił co nie? Pozdro
  • Odpowiedz
@WielkiNos to jest zawsze ta śmieszna sytuacja, w której ktoś zaczyna krzyczeć "victim shaming!!!"
No nie - jak mnie jakiś seba pobije w środku nocy jak pójdę na najbardziej ponure osiedle i będę się tam kręcił, najlepiej z szalikiem klubu piłkarskiego z innego miasta, to będę ofiarą całego zajścia, a on będzie zwyrolem, ale będę też świadomy, że zrobiłem wszystko, co się da, żeby sprowokować nafuranego typa, żeby mnie przekopał.
Ta sama
  • Odpowiedz
To nie są polscy mężczyźni, którzy otwierają przed kobietami drzwi i przepuszczają je pierwsze.


@WielkiNos: przestań! Polski mężczyzna śmierdzi kapustą kiszoną, a arabski pan pachnie piżmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Możesz wskazać te kultury gdzie można legalnie to robić? Byłem w wielu krajach ale nigdzie nie można było zabijać drugiego człowieka. To, że oni traktują biale kobiety jak gówno to nie znaczy, że u siebie robią to samo.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie jest prawda co piszesz. W normalnych rodzinach jeśli mąż będzie źle traktować swoją kobietę to ta może wrócić do domu rodzinnego. Te kobiety co siedzą z agresorami nie robią tego z miłości tylko dla pieniędzy. Od tego co się później wydarzy najwięcej zależy od decyzji ojca takiej kobiety.

I były takie co wracały nic im się nie działo czy coś ale były też takie które domu rodzinnego nie mają
  • Odpowiedz