Wpis z mikrobloga

Wiele kobiet ocenia sytuację Anastazji przez pryzmat wysoko rozwiniętej kultury i obowiązującego prawa własnego kraju. Nie dociera do nich, że są kultury o wiele bardziej prymitywne, dla których zbiorowo zgwałcić i zabić kobietę to nie przestępstwo tylko dobra zabawa zwykłą rzeczą. Gdyby im powiedziała, że nie mają prawa jej dotknąć to by ją wyśmiali i jeszcze dali w ryj żeby nauczyć, że nie ma prawa się odzywać.

To nie są polscy mężczyźni, którzy otwierają przed kobietami drzwi i przepuszczają je pierwsze. To są araby! Kobieta w kraju arabskim nie znaczy nic. Można ją bić, poniżać i robić z nią co mężczyzna chce. Jak nie jest dziewicą można ją polać benzyną i podpalić. Coś takiego jak gwałt nie istnieje. A ta pier@#$i coś o nie dotykaniu jej bez jej zgody.

#anastazjazgrecji #przemysleniazdupy
WielkiNos - Wiele kobiet ocenia sytuację Anastazji przez pryzmat wysoko rozwiniętej k...

źródło: temp_file.png3184677316905689835

Pobierz
  • 74
obowiązek dbania o swoje bezpieczeństwo, a nie zwalania go na obowiązujące prawo, to bardzo niska cena, jaką kobiety płacą za posiadanie 100x łatwiejszego życia od mężczyzn.


@podrywacz1: XD

wiedzą to i dlatego tam legną idiotki xD


@Ashurbanipal: na mirko stabilnie - urojona mizoginia silna

@WielkiNos z przekazem wpisu mogę się zgodzić, ale nie pojmuję jak to się łączy ze wstawionym komentarzem.
Skąd info, że to był gwałt zbiorowy na niej?
są kultury o wiele bardziej prymitywne, dla których zbiorowo zgwałcić i zabić kobietę to nie przestępstwo tylko dobra zabawa zwykłą rzeczą.


@WielkiNos: w jakich kulturach konkretnie jest to zabawa i zwykła rzecz?
@WielkiNos:

Obwinianie ofiary takiej sytuacji , jest jak obwinianie osoby która została kaleka w wypadku samochodowym przecież wsiadając do auta mogłeś się domyślać że coś się może #!$%@? .


( ͡º ͜ʖ͡º)

Interesujące porównanie.

Ciekawe jaki jest jej stosunek do pasów bezpieczeństwa, poduszek powietrznych, stref zgniotu, testów zderzeniowych, fotelików dla niemowląt i dzieci, ABS, systemów kontroli trakcji, przeglądów rejestracyjnych, zakazu prowadzenia po alkoholu, obowiązku posiadania prawa
@WielkiNos to jest zawsze ta śmieszna sytuacja, w której ktoś zaczyna krzyczeć "victim shaming!!!"
No nie - jak mnie jakiś seba pobije w środku nocy jak pójdę na najbardziej ponure osiedle i będę się tam kręcił, najlepiej z szalikiem klubu piłkarskiego z innego miasta, to będę ofiarą całego zajścia, a on będzie zwyrolem, ale będę też świadomy, że zrobiłem wszystko, co się da, żeby sprowokować nafuranego typa, żeby mnie przekopał.
Ta sama
To nie są polscy mężczyźni, którzy otwierają przed kobietami drzwi i przepuszczają je pierwsze.


@WielkiNos: przestań! Polski mężczyzna śmierdzi kapustą kiszoną, a arabski pan pachnie piżmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WielkiNos: Możesz wskazać te kultury gdzie można legalnie to robić? Byłem w wielu krajach ale nigdzie nie można było zabijać drugiego człowieka. To, że oni traktują biale kobiety jak gówno to nie znaczy, że u siebie robią to samo.
@WielkiNos: Nie jest prawda co piszesz. W normalnych rodzinach jeśli mąż będzie źle traktować swoją kobietę to ta może wrócić do domu rodzinnego. Te kobiety co siedzą z agresorami nie robią tego z miłości tylko dla pieniędzy. Od tego co się później wydarzy najwięcej zależy od decyzji ojca takiej kobiety.

I były takie co wracały nic im się nie działo czy coś ale były też takie które domu rodzinnego nie mają