Wpis z mikrobloga

Wiele kobiet ocenia sytuację Anastazji przez pryzmat wysoko rozwiniętej kultury i obowiązującego prawa własnego kraju. Nie dociera do nich, że są kultury o wiele bardziej prymitywne, dla których zbiorowo zgwałcić i zabić kobietę to nie przestępstwo tylko dobra zabawa zwykłą rzeczą. Gdyby im powiedziała, że nie mają prawa jej dotknąć to by ją wyśmiali i jeszcze dali w ryj żeby nauczyć, że nie ma prawa się odzywać.

To nie są polscy mężczyźni, którzy otwierają przed kobietami drzwi i przepuszczają je pierwsze. To są araby! Kobieta w kraju arabskim nie znaczy nic. Można ją bić, poniżać i robić z nią co mężczyzna chce. Jak nie jest dziewicą można ją polać benzyną i podpalić. Coś takiego jak gwałt nie istnieje. A ta pier@#$i coś o nie dotykaniu jej bez jej zgody.

#anastazjazgrecji #przemysleniazdupy
WielkiNos - Wiele kobiet ocenia sytuację Anastazji przez pryzmat wysoko rozwiniętej k...

źródło: temp_file.png3184677316905689835

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • 1
>To nie są polscy mężczyźni, którzy otwierają przed kobietami drzwi i przepuszczają je pierwsze.


przestań! Polski mężczyzna śmierdzi kapustą kiszoną, a arabski pan pachnie piżmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kismeth napisałam jakie mam doświadczenia i jak jestem przez mężczyzn w Polsce traktowana co jest z resztą bardzo miłe.

Byłam kiedyś w Tunezji i nie poczułam tego wspaniałego zapachu, o którym mówisz a narząd węchu mam pokaźny (
  • Odpowiedz
No właśnie tak sobie rozmyślałem czy może nagłośnienie tej całej sytuacji, że stała się ona medialna da może p0lką coś do myślenia,


@lentilek: hahahahahahahahahahahahah a to dobre, ale mnie rozbawiłeś w niedzielę xD Skłonienie p0lki do samokrytyki, nie mogę przestać się śmiać.

Ja wiem, że tylko o tym pomyślałes i sam zdałes sobie sprawę, że tak nie bedzie. Ale sam fakt, że ktoś w ogóle o tym pomyślał jest przekomiczny.
  • Odpowiedz
Podobnie się zachowują i nie zagłębiam się jakie szczegóły ich odróżniają. Ale żebyście się nie czepiali następnym razem będę pisać po prostu muzułmanie.


@WielkiNos: W Polsce jest jedno słowo które określa tą zbiorowość ;)

  • Odpowiedz
@WielkiNos Nie ma jak się podniecać własną ignorancją. Jesteś równie głupi jak hamburgery co nie rozróżniają Polski od Rosji i jeszcze się tym chwalisz.
To jest kwestia faktów.
  • Odpowiedz