Wpis z mikrobloga

@Ekrad: im szybciej zdasz sobie sprawę z tego że Polacy to ta sama liga co Pakistańczycy i Arabowie (a w niektórych miejscach nawet Cyganie) tym świat stanie się oczywistszy.

Lata posyłania kwiatu społeczeństwa po całej Europie i walki o wizerunek odwiecznie pokrzywdzonego katolickiego kalifatu zrobiło swoje.
@Ekrad: im szybciej zdasz sobie sprawę z tego że Polacy to ta sama liga co Pakistańczycy i Arabowie (a w niektórych miejscach nawet Cyganie) tym świat stanie się oczywistszy.


@Emprzem: Chyba cię #!$%@?ło gościu.

Mieszkałem we Francji, wiele tygodni mojego życia spędziłem we Włoszech, Anglii i Izraelu, wielokrotnie odwiedzałem Niemcy, poznawałem ludzi w Hiszpanii. Liczba sytuacji, w których poczułem się przez kogoś potraktowany gorzej przez moją narodowość wynosi 0. Zadbany,
  • 17
@Emprzem: Ja tak nie uważam i także nigdy nie zostałem tak potraktowany, nie wiem w ogóle skąd Ci przyszło do głowy to porównanie. Jak umiesz coś języka i wyglądasz jak cywilizowany człowiek to wszędzie będą Cię traktować normalnie. #!$%@? mnie tylko to, że Polska jest widziana jako burdel Europy (w tym najgorszym właśnie seksualnym znaczeniu), a p0lki noszą dumnie miano tureckich materacy i darmowych #!$%@?.
@zielonzielon: @Ekrad a ile razy osobiście okazaliście pogardę jakiemuś arabowi/hindusowi/cyganowi? Zakładam że zero, bo normalni ludzie tego nie robią, co nie zmienia faktu że czujecie się od nich lepsi. I to że pojechałeś na wakacje czy truskawki i nikt cię nie zwyzywał od Polaków nie sprawia że nie miał z tobą problemu.

I osobiście uważam że czucie się lepszym bo jest się z jakiegoś kraju/ ma jakiś kolor skory jest totalnym
a ile razy osobiście okazaliście pogardę jakiemuś arabowi/hindusowi/cyganowi?


@Emprzem: jesli chodzi o cyganow to w #!$%@? duzo razy. rasizm w strone cyganow to rzecz nabyta w europie od kilku wiekow i to nie za kolor skory tylko za caloksztalt
@zielonzielon: Bardzo ciekawie to wyglądało jak byłem na Korsyce i tam występuje dużo Marokańczyków. Podejście francuzów było takie, że Marokańczycy w czasie przerwy w pracy chowali się po krzakach jedząc surową cebulę i popijając ją coca colą koniecznie z puszki. Dla polaków i osób ze wschodu był zastawiony stół na maxa jedzeniem i winem, a różnił się od stołu francuskiego obok, wyłącznie ilością drogiego, dojrzewającego sera za 100 euro/kg - my
@Emprzem

im szybciej zdasz sobie sprawę z tego że Polacy to ta sama liga co Pakistańczycy i Arabowie (a w niektórych miejscach nawet Cyganie) tym świat stanie się oczywistszy.


Polska według unijnych statystyk, i nie tylko, jest w czołówce najbezpieczniejszych krajów na świecie i czołówką najbezpieczniejszych krajów dla kobiet. Każdy ci to powie.

Ale oczywiście musi coś byc i kalifacie i innych lewackich urojeniach. Im szybciej odzyskasz kontakt z rzeczywistością, tym lepiej
@Emprzem Chodzi ci o to że angielska patologia głosowała za wyjsciem, bo mieli hasło że imigranci zabierają im miejsca pracy? To chciałeś powiedzieć?
A nie chodzilo o to że brytyjczycy mieli już dość łodzi z hordami murzynów na pokładach i dalszego wzrostu przestępczości w Anglii właśnie z powodu imigracji?
Przestań się kompromitować.