Wpis z mikrobloga

robię #remont w #mieszkanie i przyszedł czas na podłogi. Po zdjęciu starych paneli oraz zdemontowaniu częsci linoleum oraz będących pod nim płyt pilśniowych ukazał mi się taki stary parkiet, co mnie zaskoczyło. Martwi mnie to, że płyty były powbijane gwoździami, są spore szpary między deskami, itd. Pytanie, czy warto się pchać w jego odnowienie? całość parkietu będę widział dopiero za kilka dni, po demontażu
Arthes - robię #remont w #mieszkanie i przyszedł czas na podłogi. Po zdjęciu starych ...

źródło: 20230617_123608

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@romek898 Romek nie fisiuj- wyglada to słabo i tyle. Chodziło mi o to, że za komuny był to symbol luksusu i na szczęście minęły te czasy. Nie słyszałem, żeby któryś z moich znajomych zdecydował się na takie rozwiązanie.
  • Odpowiedz
z bliska go nie oglądałem, robiłem remont u kolegi i on robił ekspertyzę, po czym spółdzielnia przysłała ekipę do zerwania tego, więc dokładnie Ci nie powiem, ale po zdjęciach z neta wygląda, że to to.
Carbon_Solutions - z bliska go nie oglądałem, robiłem remont u kolegi i on robił eksp...

źródło: 20

Pobierz
  • Odpowiedz
@Arthes: no właśnie o tym mówiłem. Subit czy lepik jest trudny do rozróżnienia wzrokowo. Pewność daje ci jedynie ekspertyza. Co nie zmienia faktu, że jedno i drugie to syf
  • Odpowiedz
  • 0
@Smarek37 no trudno, dzięki wielkie :)

@Carbon_Solutions dużo zachodu było z likwidacją tego przez ekipę? dużo syfu narobili? spółdzielnia bez problemu rozwiązała problem?

kurde, dopiero co ściany malowane były ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arthes: syfu jest z tym zero, jeżeli wjedzie gościu z planetarką pod odkurzaczem. Ceny to tak od 5 dych za metr, zależy do jakiej powierzchni przyjadą. Zrobią to moment, mniej więcej 10m na godzinę się zdziera.
  • Odpowiedz