Wpis z mikrobloga

Ostatni raz #blackmirror widziałem chyba w drugim sezonie. Wczoraj znajomi to odpalili w związku z nowym sezonem i chyba naprawdę dużo czasu upłynęło bo nie byłem pewien co oglądam xD

To chyba nie było pod Netflixem na początku, a tu już po minucie szło stwierdzić czyj to jest serial xD

Jeszcze na dodatek widziałem odcinki (w kolejności): o paparazzi, ten w Szkocji i ten z Salmą.

W tym pierwszym to zacząłem się śmiać na całe mieszkanie, kiedy zdarzyło się wiadomo co. Do tego po drodze dużo nawiązań, a na koniec mało subtelne just shoot me. W Szkocji od początku dają ci wink-wink co może się wydarzyć xD

Nię mówię, że to źle, ale kojarzę ten serial z większej subtelności - przesadzam i mam przeidealizowane wspomnienia czy nie? Jakie odcinki z poprzednich sezonów warto sobie zobaczyć w pierwszej kolejności?

#seriale
  • 5
@toodrunktofuck: tzn swinie pamietam jak najbardziej. Bardziej mowie ze wczoraj od samego poczatku czulem, ze serial wpycha mi informacje ze TU BEDZIE TWIST O TU NA PEWNO TO NIE JEST TAKA NORMALNA HISTORIA

ale jak mowie - malo to pamietam
@crewlove Ja myslalem ze to ojciec tego barmana na początku pomagał temu mordercy. A z tym paparazzi to chyba wzorowali się filmem "shrooms" że się nawdychali kadzidełek w tym senatorium.