Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam wrażenie, że Wykop to równia pochyła. Nie chcę brzmieć jak boomer, ale jak tu się nie oprzeć temu wrażeniu? Topowe tematy na mirko to patologia umysłowa, tj. Fame MMA, uniwersum Magicala oraz hejt na kobiety. Zwłaszcza ta ostatnia kwestia jest niezwykle ciekawa. Przecież jak poruszamy się w codziennym świecie, to nikt z rodziną czy też znajomymi "na ulicy" nie rozmawia o tym, że k0biety to tylko m0k3b3, puszczalskie, że "ściana", jak dzieciate to "odpady" itd. No rynsztok, zwłaszcza w wykonaniu chłopców spod wiadomo-jakiego-tagu. W swoim środowisku nie widzę takiej polaryzacji jak tutaj, wszyscy traktują siebie wzajemnie z jakimś jednak szacunkiem, zarówno u różowej, jak i u mnie.

#zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #oswiadczeniezdupy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
Anonim (nie OP): Prawdziwym ściekiem i dnem umysłowym są wpisy na tagach zwiazanych z wojną i polityką. Z jednej strony cieszę się, że się tu nie udzielam, a z drugiej bez zalogowania nerwy mi puszczają gdy czytam wpisy tych mentalnych dzieciuchów. Zwłaszcza opłacane trolle neuropejskie siedzące tu 50 godzin na dobę.

@mirko_anonim: nie wiem, choć się domyślam o czym piszesz. Część mam na czarno, części po prostu nie obserwuję.
Mireczki najeżdżają na julki. Julki gardzą nornikami. Proza życia.

...Wykop to fajne miejsce, gdzie ściek może spotkać się z normalnymi ludźmi i nie ma ( chyba ? ) tutaj wzajemnych najazdów.