Wpis z mikrobloga

@programista15cm: 2x większa kasa, lol, w praktyce 30% większa jak się umie zoptymalizować UoP, oczywiście przy zerowej odpowiedzialności, ochronie prawa pracy i z wysoką emeryturą.

Na b2b mozna miec 300% za nadgodziny.


Można mieć i 3000%, o ile ktoś ci wpisze w kontrakt. Masz wpisane? Na UoP jest to uregulowane ustawowo, żeby Janusze nie kombinowali.

Na b2b mozesz pracowac 16h dziennie


Na UoPie też, serio, ale po co tak się zajeżdżać?
  • Odpowiedz
Serio uważasz się za wielkiego przedsiębiorcę


@Romska_Palo_Ul_Laputa: nie, ale odpowiadam za rozwiązanie i to czy działa, a nie słucham poleceń od 8do 16. Mogę robić kiedy mi się podoba i co mi się podoba. Nie muszę nikogo pytać o to czy mogę pracować zdalnie z innego miejsca

Na uop nie możesz pracować 16h dziennie bo prawo na to nie pozwala.

Możesz mi pokazać to 30% w jakimś kalkulatorze?
  • Odpowiedz
ja nawet nie jestem po automatyce, a programowalem sterowniki w Turkmenistanie i RPA :D plus jeszcze normalnie robiłem jako. Netowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wfm125m: no ale ominela Cie duza ilosc teorii ktora jest obecna tylko na studiach do gnebienia studentow i aby profesorzy co od 20-30 lat mowia ten sam wyklad w tym zakladzie pracy chronionej mieli zabawke do meczenia mlodych ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: robota gdzie obowiązków na jedną osobę jest tyle, że 3 mogłyby to spokojnie robić. Janusz: praca ma być wykonana w ciągu 8 godzin dniówki a jeśli nie będzie to trzeba zostać dłużej ZA DARMO, żeby to skończyć
xD
  • Odpowiedz
nie, ale odpowiadam za rozwiązanie i to czy działa, a nie słucham poleceń od 8do 16. Mogę robić kiedy mi się podoba i co mi się podoba. Nie muszę nikogo pytać o to czy mogę pracować zdalnie z innego miejsca


@programista15cm: Przecież ja dokładnie tak samo pracuję na UoP. A w to, że nie masz tam żadnego managera, który Ci powie: to i to ma być za miesiąc na produkcji, to
  • Odpowiedz
kochana automa ( ͡° ͜ʖ ͡°) też to kończyłem, absurdalnie trudny kierunek, po którym najlepsza decyzja to od razu iść na programistę do IT. Żałuję czasem, że tam poszedłem, na infie miałbym 2x luźniejsze studia i do tego bardziej przydatne pod mój zawód.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: to glowna zaleta automatyki - latwo z tego uciec w cos innego ale typowo "za biurkiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
A w to, że nie masz tam żadnego managera, który Ci powie: to i to ma być za miesiąc na produkcji, to nie uwierzę.


@Romska_Palo_Ul_Laputa: no nie, nie mam.
Pracuje projektowo, biore projekt albo nie.

Poza tym na uop maja sraczke zeby ci "pozwolic" na bezplatny urlop. W zeszlym roku mialem 96 dni nieobecnosci kontraktorskiej - wez to ogarnij na uop.

A teraz wlasnie nie uwierzysz co robie. Pracuje za 300%
  • Odpowiedz
Czasem mam wrazenie ze to kierunek-oszustwo, bo uczelnie sa zawsze duzy krok za rynkiem pracy, ale tu mam wrazenie ze to bylo wyjatkowo bolesne.


No i doskonale wiadomo po co taka ilosc kompletnie nieprzydatnej teorii - bo jakby jej nie bylo, za chiny ludowe z materialu jaki pozostal nie napisalo by sie programu studiow


@DryfWiatrowZachodnich: o dokładnie jakbym siebie 10 lat temu słyszał! Ja się dałem oszukać, jak po maturze szukałem
  • Odpowiedz