Wpis z mikrobloga

Nie milkną echa akcji z Marciniakiem i jego występem u #mentzen #konfederacja
Jednak odlot niektórych #4konserwy połączone z taką lawiną urojeń, chochołów i samonakręcania jest coraz większy xD

Jakie są fakty?
- Jakieś tam stowarzyszenie wystosowało otwarty apel do Marciniaka, cytat:

The ‘NEVER AGAIN’ Association has called upon the Champions League final referee, Szymon Marciniak, to distance himself from far-right activities.

Marciniak has reportedly promoted and #!$%@? in a recent even organized by a Polish far-right leader Slawomir Mentzen, known for his five points slogan: ‘We stand against Jews, gays, abortion, taxation and the European Union’.


Jeszcze tego samego dnia Marciniak jednoznacznie oświadcza:

Po refleksji i dalszym dochodzeniu okazało się, że zostałem poważnie wprowadzony w błąd i zupełnie nieświadomy prawdziwej natury i przywiązania do tego wydarzenia. Nie miałem pojęcia, że kojarzy się z polskim ruchem skrajnie prawicowym. Gdybym wiedział o tym fakcie, kategorycznie bym odrzucił zaproszenie. Ważne jest, aby zrozumieć, że wartości promowane przez ten ruch są całkowicie sprzeczne z moimi osobistymi przekonaniami i zasadami, które dążę przestrzegać w swoim życiu. Czuję głęboką skruchę za wszelkie postrzeganie, że mój udział mógł im zaprzeczyć.


A kuceria dalej swoje xD Same fejki:

- Nigdy więcej DONIOSŁO do UEFA FIFA - nie xD
- NIgdy więcej chciało odsunąć Marciniaka od sędziowania - nie xD

Nagankę to zrobiły media, które was, kuce, rozegrały jak dzieci xDDD

#neuropa #pilkanozna
Pobierz
źródło: 347276966_683326603558861_4754450622483398117_n
  • 57
Wiem, gdzie byłem. Byłem na spotkaniu biznesowym. Nie miało to nic wspólnego z polityką. Zawsze trzymałem się od niej z dala. Czy w ogóle w ostatnich latach ktoś wyliczył, ile razy byłem w hospicjum? Ile razy odwiedziłem szpitale, domy dziecka, zakłady karne? Nie - dodał.

Nauczyłem się już, że życie nie zawsze jest fair. Tam, gdzie byłem, nie zrobiłem nic złego. Ci, którzy podejrzewają, że było inaczej, są małymi ludźmi bez honoru
: Po meczu już powiedział co naprawdę myśli a nie to do czego został zmuszony przez systemowy reżim który jest gorszy niż za komuny.


@sorek: Sorek ciebie chyba trzeba batożyć jak porównujesz obecne systemy do czasów komuny gdzie ci zomo wpadało na chate o 3 w nocy, pałowało ciebie i twoją żone po czym za kark cie wrzucali do furgonetki.
Wkurzają mnie tacy ludzie jak ty szczególnie że deklarujecie się jako
Po meczu już powiedział co naprawdę myśli a nie to do czego został zmuszony przez systemowy reżim który jest gorszy niż za komuny.


@sorek: literalnie komuna, że taką nowomową polecę XD. Tyś komunę w Zmiennikach najwyżej widział. Przed meczem też mógł powiedzieć co myśli, tylko wtedy nie miałby korzyści w postaci sędziowania najważniejszego meczu sezonu. Czyli kłamał dla własnej korzyści ( ͡° ͜ʖ ͡°).
obecnie jest dużo gorzej bo wtedy chociaż mogłeś w spokoju umrzeć


@sorek: Słynne słowa "proliferów"

Chyba w dupie od dobrobytu ci sie w angli poprzewracało, że myślisz, że obecne czasy są gorsze od tych komuszych. Ty sie tam nasłuchałeś "amerykańskich antyimperalistów" że masz takie dobre zdanie o komunie czy co? Fakt jest taki, że jak zapytasz każdego polaka co woli "obecny reżim" czy komunistyczny prlowski kaganiec to wszyscy prócz ciebie wybiorą
@mentari:Może oficjalnego pisma nie poszło, ale ja bym tego nie nazwał tego co zrobili lekką prośbą o sprostowanie, tylko mocnymi oskarżeniami
Rafał Pankowski, the organisation’s co-founder
“It is incompatible with the basic values of fair play such as equality and respect. We call upon the referee to acknowledge his mistake. If he does not do it, we believe Uefa and Fifa should draw consequences.”

https://www.theguardian.com/football/2023/jun/01/champions-league-final-referee-spoke-at-event-with-far-right-leader?utm_term=Autofeed&CMP=twt_gu&utm_medium&utm_source=Twitter#Echobox=1685642224
NIgdy więcej chciało odsunąć Marciniaka od sędziowania - nie xD


Nagankę to zrobiły media, które was, kuce, rozegrały jak dzieci xDDD


@mentari: biedne to Nigdy Więcej, ono nie rozumie co absolutnie bezpośrednio i pod każdym względem przewidywalnie się stało. Fajtłapy chciały wysłać DMa ale niechący opublikowały wysryw motywowany absolutnie niczym konkretnym, a potem yy media rozegrały kucy. Pijany kibol się sprawniej tłumaczy ze zbitej szyby niż wy z tej sraki (
Fajtłapy chciały wysłać DMa ale niechący opublikowały wysryw motywowany absolutnie niczym konkretnym


@Wap30: że co? NW chciało wysłać maila bezpośrednio uefie ale się pomyliło i opublikowały post na fb? xD

I jacy "wy"? Lewactwo? xD Srakę to wylewa kuceria i inne ograniczone jednostki. NW osiagnęło dokładnie to co chciało - Marcianik odciął się od prymitywnych poglądów; UEFA zadowolona, MW zadowolone, Marciniak zadowolony bo nic złego go nie spotkało. Kto płacze dalej?
@sorek: Sorek ciebie chyba trzeba batożyć jak porównujesz obecne systemy do czasów komuny gdzie ci zomo wpadało na chate o 3 w nocy, pałowało ciebie i twoją żone po czym za kark cie wrzucali do furgonetki.

Wkurzają mnie tacy ludzie jak ty szczególnie że deklarujecie się jako "konserwatyści". Troche szacunku do ofiar komuny, a nie plujesz im w twarz i porównujesz to co przeżyli do obecnych czasów.


@SirSherwood: Masz rację,
@neeet: Tak jak artykuł 196, pozdrawiam. W sensie nie widzę sensu z wami rozmawiać jak macie tak wielkie urojenia, że dla was komuna była lepsza od obecnych czasów i płaczecie o jakieś lewactwo kiedy u nas dosłownie pizzerie dostają najazd policyjny za memowy obrazek z papajem. (gdzie btw w przeciwieństwie do was wole najazdy na obrazki z papajem, niż zomowców o 3 w nocy)