Wpis z mikrobloga

Nie milkną echa akcji z Marciniakiem i jego występem u #mentzen #konfederacja
Jednak odlot niektórych #4konserwy połączone z taką lawiną urojeń, chochołów i samonakręcania jest coraz większy xD

Jakie są fakty?
- Jakieś tam stowarzyszenie wystosowało otwarty apel do Marciniaka, cytat:

The ‘NEVER AGAIN’ Association has called upon the Champions League final referee, Szymon Marciniak, to distance himself from far-right activities.

Marciniak has reportedly promoted and #!$%@? in a recent even organized by a Polish far-right leader Slawomir Mentzen, known for his five points slogan: ‘We stand against Jews, gays, abortion, taxation and the European Union’.


Jeszcze tego samego dnia Marciniak jednoznacznie oświadcza:

Po refleksji i dalszym dochodzeniu okazało się, że zostałem poważnie wprowadzony w błąd i zupełnie nieświadomy prawdziwej natury i przywiązania do tego wydarzenia. Nie miałem pojęcia, że kojarzy się z polskim ruchem skrajnie prawicowym. Gdybym wiedział o tym fakcie, kategorycznie bym odrzucił zaproszenie. Ważne jest, aby zrozumieć, że wartości promowane przez ten ruch są całkowicie sprzeczne z moimi osobistymi przekonaniami i zasadami, które dążę przestrzegać w swoim życiu. Czuję głęboką skruchę za wszelkie postrzeganie, że mój udział mógł im zaprzeczyć.


A kuceria dalej swoje xD Same fejki:

- Nigdy więcej DONIOSŁO do UEFA FIFA - nie xD
- NIgdy więcej chciało odsunąć Marciniaka od sędziowania - nie xD

Nagankę to zrobiły media, które was, kuce, rozegrały jak dzieci xDDD

#neuropa #pilkanozna
mentari - Nie milkną echa akcji z Marciniakiem i jego występem u #mentzen #konfederac...

źródło: 347276966_683326603558861_4754450622483398117_n

Pobierz
  • 57
Masz rację, kiedyś przez zomowca mogłeś być co najwyżej spałowany, gdzie po kilku tygodniach siniaki zeszły i dalej się jakoś żyło.


@neeet: Właśnie miałem telefon z Wisły, dzwonił Popiełuszko i potwierdzał twoje słowa.

To co zrobiły te zjeby jest karygodne, ale #!$%@? kuce miejcie trochę godności, bo w cancelowaniu jesteście nielepsi.
@SirSherwood czasami lepiej dostać po łbie wiedząc za co się dostało, niż byc wykluczonym za jakąś fantazję jakiegoś debila. Marciniak nie jest idiotom, doskonale wiedział, gdzie się wybiera, tylko on umie rozróżnić pewne sprawy i wybrał się do memcena, żeby opowiedzieć o sowim sukcesie i jak do niego doszedł. Pewnie dlatego, że jest mega pozytywną osoba i lubi dzielić się doświadczeniami w myśl idei "niech jedna osoba zmieni coś w życiu na
powinny być normalne przeprosiny, typu "Marciniak odciął się od memcena i dalszą sprawa jest wynikiem nieporozumienia za co przepraszamy". Tylko w sumie lewactwo nigdy nie przeprasza, zawsze brnie w zaparte.


@uriel_ck: jaka ta "dalsza sprawa"?
żeby kogoś nazwać skrajną prawicą i ksenofobem nie trzeba wyroku sądu


@mentari: zasadniczo do niczego nie trzeba wyroku sadu. Czasami wyrok moze byc jednak po ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle, ze to jest co najwyzej czyjas opinia, a nie fakt. A o tym udajesz ze mowisz o faktach
@mentari "dalsza" stopień wyższy od przymiotnika: daleki, jest to coś, co występuje w następnej kolejności- czyli w tej sytuacji postawienie Marciniaka w złym świetle. Znowu zostawiam pytanie: jeśli Marciniak nie był celem tej całej nagonki, to czy nie należa mu się przeprosiny?
@uriel_ck: Nie czytałem twoich bajek, bo przestałem czytać po pierwszych 5 słowach xDD To uczucie gdy polska prawica upadła tak bardzo, że twierdzi że komuchy nie były takie złe. + czytam dalej co tam piszesz i cos tam olaboga lewactwo. Słuchaj tak długo jak istnieje artykuł 196 nie macie co narzekać na drugą strone pod względem cancel culture xD

@sorek:

masz racje, obecnie jest dużo gorzej bo wtedy chociaż mogłeś w spokoju umrzeć za to że nie zgadzałeś się z władzą


Tak #!$%@? w spokoju jak Pilecki ktory stwierdził że "Oświęcim to była igraszka"
Serio stary, powiedz mi że ktoś Ci na konto się włamał.
@mentari: normalny człowiek w ogóle by nie wypisywał tego typu pism w domyśle będąc organizacja, która jest opłacalna przez Dorosła i UEFA. A więc działa dla ich korzyści