Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Destroid
Destroid

Destroid

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2183
  • Znaleziska 178
  • Mikroblog 2005
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
kamil-tika
kamil-tika
14.06.2026, 14:06:35
  • 22
Wysropki teraz maja zonka. Nie wiedza kogo bardziej nienawidza czy Hamiltona czy Russela wiec nie wiedza komu kibicowac xDDD
#f1
kamil-tika - Wysropki teraz maja zonka. Nie wiedza kogo bardziej nienawidza czy Hamil...

źródło: 6049507b2a8dcff1ede9cbaf51fbc80c02edd75595df3b51b9f2113ba999ed04

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 14.06.2026, 14:07:25 via Wykop
  • 0
@kamil-tika: ta, mają takie zonka, że każdy j---e od godziny po gekonie XD
  • Odpowiedz

682

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

ZUS bezlitosny dla JDG. Rząd szykuje podwyżkę - to dobije małe biznesy

Chcesz prowadzić legalny biznes w Polsce? Zapłać ponad 24 tysiące rocznie samych składek. Mamy dopiero połowę 2026 roku, a Ministerstwo Finansów już podliczyło przedsiębiorców na rok 2027. Przebicie bariery 2000 zł miesięcznie bezdusznego, ryczałtowego ZUS-u staje się faktem. Nie ważne czy zarabiasz

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 10:17:56
  • 302
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
Destroid
Destroid
Destroid 03.06.2026, 14:21:08 via Wykop
  • 7
@shroon: nie mówiąc o tym, że to tylko zdrowotna, jak płacisz jeszcze składkę społeczną to podchodzi pod 3400 :D
Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 04:01:54
  • 12
#f1 #nls #nurburgring Dacia przejeżdża zakręt idealnie, a za nią 3 superauta w---------ą się w żwir niczym Sainz, piękny widok
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kimunyest95
kimunyest95
17.05.2026, 03:22:16
  • 0
Winward w gazie i w połączeniu z fenomenalną jazdą kierowców zdominowali ten wyścig. Brawo zwłaszcza dla załogi #80 - Engel i Martin wiedzą jak się odrabia, na 12h Bathurst startowali praktycznie z końca i wygrali.

#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 03:25:33 via Wykop
  • 0
@kimunyest95: Engel top jak c--j, miał fantastyczny stint, a obecnie Bortolotti w Lambo 84 n------a lapy jak powalony
  • Odpowiedz
Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 03:33:10 via Wykop
  • 2
@kimunyest95: no mieli moment że prawie r-------i siebie nawzajem i dodatkowo 2 auta z wolniejszych kategorii XD
  • Odpowiedz
Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 02:44:19
  • 1
#f1 #nls #nurburgring Gounon ustabilizował tempo, od dłuższego czasu trzyma okolice 15s, widocznie miał pecha z wolniejszymi autami, jak wtedy gry stracili ze 20s za Dacią
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobrymuzin
dobrymuzin
17.05.2026, 02:08:33
  • 2
#f1 który dzban teraz kieruje #3, już 10 sek stracone xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 02:14:22 via Wykop
  • 2
@MrRedz: ma problemy z wolniejszymi autami i ogólnie kiepskie tempo, dość słaby wyścig w jego wykonaniu na razie :/ Auer będzie miał w c--j roboty za 1.5/3h

no ale do końca jeszcze 10h, dużo może się zmienić
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
17.05.2026, 01:23:27
  • 4
Ten minutnik na telefonie xD
#f1 #nurburgring24
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 01:26:03 via Wykop
  • 9
@MrRedz: proste i działa, a w F1 by musieli wydać ze 2 bańki na specjalistyczny system i przejść pełną homologację FIA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 01:21:03
  • 2
#f1 #nls #nurburgring dobrze słyszę, że Glock musi od 0 licencję zrobić? XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrRedz
MrRedz
17.05.2026, 00:51:15
  • 4
Stojom
#f1 #nls #nurburgring24
MrRedz - Stojom
#f1 #nls #nurburgring24

źródło: 1000038455

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 00:59:34 via Wykop
  • 0
@fevo: skąd bierzesz timing? wszystkie stronki jakie próbuję + timing71 się wywalają
  • Odpowiedz
Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 01:13:08 via Wykop
  • 0
@fevo: no właśnie to jest to oficjalne, linkowane na stronie wyścigu... i mi nie działa :( może kwestia lokalizacji albo czystego farta
  • Odpowiedz
Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 00:36:11
  • 6
#f1 #nls #nurburgring DACIA POWRUT
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid
Autor
17.05.2026, 00:48:57 via Wykop
  • 4
@fevo: dla tej ekipy warto oglądać 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
fevo
fevo
17.05.2026, 00:36:09
  • 5
Wszystko by się udało, gdyby nie te formułkowe dzieciaki

#f1 #nls
fevo - Wszystko by się udało, gdyby nie te formułkowe dzieciaki

#f1 #nls

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 00:39:10 via Wykop
  • 4
@fevo: pewnie najbardziej smutni z tego powodu są organizatorzy, którzy wyprzedali wszystkie bilety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fevo
fevo
17.05.2026, 00:28:23
  • 8
Polecam onboard Maro. Zacnie walczy, żeby utrzymać się tuż za Maksem:

https://www.youtube.com/watch?v=diS_9fO2uQE

#f1 #nls
fevo - Polecam onboard Maro. Zacnie walczy, żeby utrzymać się tuż za Maksem:

https:/...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 17.05.2026, 00:30:20 via Wykop
  • 3
@fevo: nie no tutaj imo widać skill Englesa, plus ten save po wycieczce na trawę, to się mogło skończyć cmoknięciem bandy bardzo łatwo
  • Odpowiedz
Destroid
Destroid
Destroid 06.05.2026, 20:20:16
  • 2
#mecz jeśli ktokolwiek sądzi że Arsenal dostanie od którejkolwiek z tych drużyn proste 5-0 jak Inter rok temu, to się srogo zdziwi XD pierwszy mecz to była anomalia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid
Autor
06.05.2026, 20:23:46 via Wykop
  • 0
@zeMadafaka: 0-0 cały mecz i farfocel po terrorystycznym rożnym w 87', tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Destroid
Destroid
Destroid 05.05.2026, 20:54:07
  • 0
#mecz ciężej się strzela w końcówkach jak obrona przeciwna w komplecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warren997
Warren997
05.05.2026, 20:40:09
  • 13
Cubarsi czerwoną by dostał #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 05.05.2026, 20:40:41 via Wykop
  • 5
@Warren997: jeszcze byś usłyszał że było oczywiste DOGSO i czysta czerwona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Partyzant91
Partyzant91
Partyzant91
05.05.2026, 20:11:38
  • 2
Tam na Simeone był ewidetny faul w polu karnym czy ja jestem za bardzo zrobiony już?

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 05.05.2026, 20:13:02 via Wykop
  • 2
@Partyzant91: jeśli tym ostatnim obrońcą byłby Cubarsi to tak + czerwo, ale w tym wypadku bez faulu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
05.05.2026, 20:09:50
  • 1
Atletico rzuciło wszystko dla Ligi Mistrzów aby w-----ć się na przeciętnym Arsenału, to jest historia tego roku, oprócz spadku za miliony mojego Widzewa oczywiście.
#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Destroid
Destroid
Destroid 05.05.2026, 20:11:59 via Wykop
  • 0
@angelofdeath007: jak nic, a puchar w-------a Barcelony 2 razy z potem przegrywanych turniejów to co???? vamos cholo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.05.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.12.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 26.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking