Wpis z mikrobloga

Już widzę skowyt PiSowców w totalnej opozycji, gdyby teraz u władzy było PO i rządziłoby i kradłoby dokładnie tak samo jak PiS obecnie


@MatemXVI: PO nigdy się nawet nie zbliżyło do skali przekrętów PiSu, malowany symetrysto
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

PO nigdy się nawet nie zbliżyło do skali przekrętów PiSu, malowany symetrysto


@Faraluch: aleś ty głupi i naiwny. Każdy orze jak może. Myślisz, że Tusk i jego ekipa się powstrzymywała bo są uczciwi? Być może PIS otwarł więcej furtek to teraz jak wleci PO to będą równo kraść jak PIS dzisiaj. Zaczną od obsadzenia stołków swoimi.
  • Odpowiedz
@kusynocturno:

Co Ty, pięknie się zestarzało. Długopis ma drewnianą logikę. Ich zdaniem wszystko co złe to Tusk. Więc Tusk ma trochę władzy skoro robi takie rzeczy. No i zobacz jak tu się pięknie pokrywa że TVP patrzy Tuskowi na ręce :D


  • Odpowiedz
@kidi1: spoko, to oświeć mnie co tam masz, bo skoro tak mówisz chyba nie opierasz się tylko na co by było gdyby? Pewnie że dużo rzeczy nie wyszło, ale jeśli tak, to na jakiej podstawie sugerujesz że w PO by było więcej niż PIS?
  • Odpowiedz
@Faraluch: Nie mam zamiaru marnować zycia na #!$%@? o politykach, którzy mają mnie w dupie. Jeden fakt tylko wskazałem. O wszystkich wałkach się nigdy nie dowiemy.
  • Odpowiedz
PO nigdy się nawet nie zbliżyło do skali przekrętów PiSu, malowany symetrysto


@Faraluch: nie, nie zbliżyło się. W tamtych czasach, kiedy PO królowało w cynizmie, bucie i arogancji wobec obywateli, taki poziom *ujstwa był nieosiągalny. Po czym PiS wyznaczył nowy poziom, i wiesz co? Jestem pewien, że teraz tuzy Schetyny przebiłyby konkurentów w sk....syństwie o rząd wielkości.
  • Odpowiedz
@Faraluch: Chciałem powiedzieć, że PiS to hipokryci, bo wytykali POwcom to, co sami robią teraz. Krytykowali ich tylko dlatego bo nie rządzili. A ten wpis Dudy jest jednym z wielu przykładów, że można nimi krytykować dzisiejszy rząd
  • Odpowiedz