Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Wiesz dużo ukraiców przyjechało czy ludzi z innych cześci świata, jest nowy rynek do wykorzystania przez wszelakiej maści "ulicowców".. tak samo jehowych pełno wybiło i stoją po ulicach z książkami, czego od lat nie było
@Panas: Problem jest znany od lat, już w 1988 powstał film "czas cyganów" gdzie koleś skupuje dzieci i zmusza je do żebrania.

To że te dzieci są czymś szprycowane też jest faktem i powstało na ten temat sporo artykułów. W sumie takiemu niemowlakowi wystarczy mleko od pijanej matki.

A dlaczego się z tym nic nie robi? Potrafią się bardzo szybko schować przed policją, na wszelkie próby zatrzymania zaczynają odwalać akcje typu
@kinlej Podszedł do mnie kiedyś taki jak siedziałem w aucie. Chciał chajs, pod ręką miałem jakieś drobne, tak z 50gr to mi #!$%@? powiedział, że tyle to on nie chce. Od tamtej pory nie daję kasy nikomu i nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pieknylowca: Kiedyś przechodzę obok kościoła a tu taka idzie z laską z kija, biedna, obrać stanowisko pracy...przypadkiem zwróciłem uwagę że podpiera sie dziwnie po prawej stronie...wracam patrzę koniec mszy ona zbiera na "jej tacę" i zatrzymałem się popatrzeć ile jej osób wrzuca i wrzucało całkiem sporo... po czym ludzie już się rozchodzą ona wstaje z tym patykiem i podpiera się z drugiej strony...

obserwuję ją dalej zaciekawiony... idzie pod krzak, rozgląda
@pieknylowca ta baba wiecznie żebra i udaje pokrzywdzoną przy tramwajach które jadą w stronę ronda ONZ. uważajcie na nią, bo wieczorem zmienia warte i ucieka. raz jak oddałem krew to chciałem przekazać cały karton czekolady ( bo przecież musi być na pewno głodna prawda? prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)) ale jakos potem stwierdziłem że wypad stara ruro i przekaże dzieciakom które na pewno się ucieszą