Wpis z mikrobloga

@kiszczak

Haha, tak opisując to: taki "cieć" jest odpowiedzialny za mienie firmy. Nadzoruje centrale alarmowe, to ten cieć w pierwszej chwili musi decydować czy w razie potencjalnego niebezpieczeństwa ewakuować obiekt czy nie. W zasadzie każdy fałszywy alarm to dla takiego "ciecia" decyzja o zatrzymaniu bądź nie pracy całego zakładu. Zdajesz sobie sprawę, że koszty minuty takiego przestoju idą w dziesiątki tysięcy euro czasami? A Ty co możesz zrobić? paletę uszkodzić?( ͡º
@GwachQar To jest półprawda. Weź pod uwagę, że większości osób zajmujących się twoim bezpieczeństwem np. w centrum handlowym nie widzisz. Podobnie na dużych obiektach przemysłowych. Cieciówki oczywiście jeszcze istnieją, ale sukcesywnie odchodzą w zapomnienie.
@sunu459: Ale że przez zazdrość nie chce ci się robić? Jakby zarabiał połowy tego co ty to już byś miał motywacje a jak będzie zarabiał dwa razy tyle to już w ogóle robic nie będziesz? W tych dwóch opcja twoja kasa nie uległa zmianie a jedynie twoje odczucia. Typowa zazdrość przemawia za Ciebie że ktoś moze mieć lepiej niż ty (przynajmniej tak to postrzegasz). A wiesz ile zarabiają programiści, właściciele dużych
@GwachQar

Jak raz zgubiłem kluczki od auta, to usłyszałem że #!$%@? ich to obchodzi ,oni nie są odpowiedzialni za rzeczy, nawet jak komuś coś ukradną, bo kiedyś koledze #!$%@? drogie buty i też #!$%@?.

Najwidoczniej nie należy to do ich obowiązków. Rownie dobrze możesz poprosić sprzątaczkę na zakładzie żeby posprzątała Ci auto, ale efekt będzie raczej podobny ¯_(ツ)_/¯
@WHITEHAND Na początku nie pomyślałem że zgubiłem tylko że mi #!$%@?, bo zawsze trzymam kluczyki w szafce w tym samym miejscu. Otwieram szafkę kluczyków nie mam. Więc poszedłem się zapytać czy ktoś nie widział takich i takich kluczyków, a Ty nietrafnie z resztą porównujesz pracę sprzątaczki która jest wielokrotnie cięższa od pracy takiego ciecia na ochronie.
Ehhhh rząd równa wszystkich obywateli do poziomu gówna. Robisz uprawnienia, masz więcej obowiązków i większą odpowiedzialność i przyjdzie czas że techniczny z fabryki będzie zarabiał tyle co romualda sprzątaczka a wykopki w tym wpisie klaszczą uszami i szczują OPa że jest zawistnym polaczkiem. Młodzi ludzie i tak nasrane we łbie.
@WHITEHAND Według mnie chyba powinno - w końcu po coś oni są. Jeśli np są w stanie wyprowadzić pijanego pracownika i zadzwonić po policję to również mogą np sprawdzić monitoring w jakiejś sprawie.
A ja uważam że nasz wózkowy rajdowiec ma racje. Jak zrównają wszystkim pensje to nikomu nie będzie się opłacało robić czegoś bardziej wymagającego bo jeżeli za siedzenie w budce i oglądanie TV można dostać tyle samo co za np. #!$%@? fizycznie to przecież nie warto #!$%@?ć.


@sunu459
@szszszszszszsz: to tak samo można powiedzieć że wzrost inflacji sprawia że nikomu się nie chce pracować. Znalazłbyś nawet w #!$%@? więcej argumentów niż w