Wpis z mikrobloga

No slucham wykopkowiczow. Zobaczymy czy jestescie tacy nowoczesni czy jednak wybierzecie tradycyjny charakter łymenów. Czy lubicie od czasu do czasu zjesc sobie ciepla zupe na chacie czy tez tolerujecie smierdzacego lenia ksiezniczke co to wam w kwestii gotowania moze co najwyzej kliknac jakies zarcie na pyszne oczywiscie ty placisz a jedyne danie jaki moze ci zaserwowac to danie #upy i to z wielka laska raz na miesiac. Wypowiedzcie sie w ankiecie czego oczekujecie w zwiazku. Kto jest od ogarniania chaty/prac domowych/gotowania itd?
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks

Kto jest?

  • Facet 4.5% (8)
  • Baba 30.7% (54)
  • 50/50 64.8% (114)

Oddanych głosów: 176

  • 14
@Tigermass: I to jest całkowicie normalne podejście. U mnie jest tak, że gotujemy na przykład na zmianę a kiedy jedno z nas ma więcej pracy to ta druga strona stara się ogarnąć resztę. Chociaż zaraz i tak pewnie ktoś napisze, że jesteś kukoldem XD
@kamil-tika:

Wypowiedzcie sie w ankiecie czego oczekujecie w zwiazku. Kto jest od ogarniania chaty/prac domowych/gotowania itd

Jeśli chodzi o ogarnianie mieszkania/domu robi to ta osoba która ma akurat na to czas lub jej się chce to samo tyczy się gotowania często jest na przykład też tak, że gotujemy razem i sprzątamy czy tam jakieś rzeczy domu robimy.
@cohontes: zawsze mnie to zastanawia co jest skomplikowanego w praniu? wrzucasz lachy do pralki, pozniej proszek i koniec. Samo sie pierze. W gotowaniu duzo czasu schodzi trzeba ziemniaki obrac, kotleta roztluc, usmazyc itd a do pralki wkladasz zamykasz minuta czasu i koniec. Chyba najwiecej czasu w praniu zajmuje jego rozwieszenie pozniej.
@Szyszkalogin:
Stary to gwarantuje ci że takiej nie znajdziesz
Albo pogodzisz się z myślą że to nie jest twoja mamusia która bedzie ucierala ci dupę i podział obowiązków 50/50 albo nie szukaj różowej bo sie zdziwisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To zależy, jeżeli obie osoby pracują, obie osoby płacą rachunki, robią zakupy itp. to oczywistością dla mnie wtedy jest, że wtedy obie osoby sprzątają, gotują itp.
Natomiast jeżeli chłopak utrzymuje dziewczynę no to dziewczyna wtedy powinna zająć się większością obowiązków domowych.