Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie dołuję jak moja sytuacja zawodowa. Nie mam wyuczonego żadnego fachu, w dodatku mam dwie lewe ręce. Mam 23 lata, nigdy nie pracowałem i odczuwam ogromny strach przed tym. Nie mam żadnego wykształcenia w konkretnym zawodzie, to znaczy mam, ale nie znajdę w sumie po tym żadnej pracy xD Nie dostrzegam żadnej profesji którą mógłbym się zajmować, ja się naprawdę do niczego nie nadaję XD W dodatku mam fobię społeczną, a kto wie, może i nawet jakiś autyzm. Jestem totalnym gównem. Moje życie nieuchronnie zmierza w kierunku zrobienia czegoś (in video game)

#przegryw #depresja #fobiaspoleczna
eisil - Nic mnie tak nie dołuję jak moja sytuacja zawodowa. Nie mam wyuczonego żadneg...

źródło: pepe

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@eisil: dropshipping dopóki nie staniesz na nogi, później możesz kombinować dalej. Zero wkładu. Interesujesz się tematem nawet gdy będziesz miał ochotę się #!$%@?ć, tydzień, dwa, miesiąc, pół roku czy rok... w końcu zaczniesz zauważać efekty, jakiekolwiek. Bądź zawzięty i konsekwentny, pracuj nad samodyscypliną, komfort jest wrogiem postępu. Sam niedawno tkwiłem w podobnym bagnie.
  • Odpowiedz
@eisil: nie musisz mieć jakichś zajebistych umiejętności. Wykaż się kreatywnością, think outside the box ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pomyśl o czymś, czego nie robi 99% ludzi ubiegających się o pracę, a co mogliby docenić pracodawcy.
np. Jeśli zobaczysz jakieś ogłoszenie (najlepiej nowe i blisko) to, zamiast wysyłać podanie drogą internetową, udaj się do siedziby firmy i złóż je osobiście.

I to generalnie działa wszędzie, nie tylko w
  • Odpowiedz
@eisil ja również bez żadnego fachu,wykształcenia średniego nawet nie mam i tylko jedna normalna praca w życiu bo przez rok #!$%@? na zmywaku,co trochę zrylo mi psyche przez despotycznych współpracowników.Od tej pory już tylko chce spokoju i łatwego pieniądza bo ambicji żadnych nie mam. Najlepiej bez interakcji i odpowiedzialności więc fuchy łapie jedynie na ochronie
  • Odpowiedz
@eisil: gówniarzu, przestań się nad sobą użalać, idź do jakiejś roboty na wakacje, a po wakacjach na jakieś chociaż co najmniej sensowne studia i jakoś to będzie, tylko coś ze sobą rób
  • Odpowiedz
@eisil: Nie wszystko stracone, w twoim wieku byłem w identycznej sytuacji, ale ogarnąłem i tobie też życzę. Jak masz jakieś problemy z głową to postaraj się nimi zając w pierwszej kolejności, bo to są fundamenty i bez tego nawet jak coś ze sobą zrobisz, to później ciężko na słabych fundamentach to dźwigać.
  • Odpowiedz
@eisil: Literalnie ja, tylko rok starszy po zaprzepaszczeniu lat na gówno-studia których nie skończę. :)
Nie przejmuj się bracie. Takie mamy czasy, to nie jest do końca Twoja wina. Strzelam że z 80% "silnego pokolenia" boomerów by się zesrało w obecnych czasach i sytuacji pokolenia Z.

W dodatku mam fobię społeczną, a kto wie, może i nawet jakiś autyzm.

Rozumiem Cie. Ale to naprawdę nie jest tak, że każdy widzi w
  • Odpowiedz
@eisil: zostań maszynistą pociągu. Idealna praca dla kogoś z fobią społeczną. Będziesz mieć fach w ręku. Maszynistów brakuje wiec jak jesteś zdrowy (wzrok i słuch) to dostaniesz się na kurs u przewoźnika. Pozdro ;)
  • Odpowiedz
Rynek pracy jest rozwalony. Nawet dla spierdona po studiach jest ciężko, a dynamiczniaki bez studiów, ale z dobrą gadką i znajomościami to sobie poradzą.


@Durisil: co Ty piszesz? Bezrobocie jest chyba najniższe w historii. Przej.... mieli Ci, którzy wchodzili na rynek pracy w latach 2002-2005. Wtedy bezrobocie sięgało 20%, teraz to jest luzik
  • Odpowiedz