Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie dołuję jak moja sytuacja zawodowa. Nie mam wyuczonego żadnego fachu, w dodatku mam dwie lewe ręce. Mam 23 lata, nigdy nie pracowałem i odczuwam ogromny strach przed tym. Nie mam żadnego wykształcenia w konkretnym zawodzie, to znaczy mam, ale nie znajdę w sumie po tym żadnej pracy xD Nie dostrzegam żadnej profesji którą mógłbym się zajmować, ja się naprawdę do niczego nie nadaję XD W dodatku mam fobię społeczną, a kto wie, może i nawet jakiś autyzm. Jestem totalnym gównem. Moje życie nieuchronnie zmierza w kierunku zrobienia czegoś (in video game)

#przegryw #depresja #fobiaspoleczna
eisil - Nic mnie tak nie dołuję jak moja sytuacja zawodowa. Nie mam wyuczonego żadneg...

źródło: pepe

Pobierz
  • 50
@eisil: przede wszystkim zacznij od terapii, bo wszystko co o sobie myślisz i fobia społeczna siedzi w głowie. Ludzi w pracy czy na studiach g…. obchodzi drugi człowiek dopóki nie maja z nim styczności. Dopóki robisz swoją robotę i jesteś względnie miły jest git. Aby przebić się na rynku pracy zrób jakiś kurs/studia, ale nie musisz od razu. Możesz zacząć od byle jakiej roboty lub stażu żebyś się sam przekonał, ze
@eisil: 27 lat here też bez jakichkolwiek umiejętności czy wykształcenia, 6 lat neetu a od 2 lat kołchoz za marne pieniądze ale cieszę się, że poszedłem do pracy, gdyby nie to to już całkiem by mi chyba #!$%@?ło i robiona by była sztuczka w GTA ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem, że będzie Ci ciężko ale serio warto pójść nawet na chwilę do jakiegoś kołchozu, zobaczyć co i