Wpis z mikrobloga

Głosowanie na PO = Głosowanie na PiS pod kątem #gospodarka

Zaprzeczyć może tylko twardy elektorat 50-60 letnich boomerów (a pełno tutaj ich trolli). Przecież takie obietnice jak kredyty 0 % na kupno i remont mieszkania, 600 zł dopłat do wynajmu i babciowe 1500 z czy waloryzacja 500 plus, ł to prosty przepis na dalsze napędzanie inflacji.

I ja, jako młody mężczyzna będę mniej zarabiać, ale za to będę dokładać się w podatkach na nierobów i emerytów, którzy pójdą wygrać te wybory dla jednych lub drugich. Bo chyba nie myślicie, że wyborcy PO to ktoś inny niż stare prukwy?

Po prostu mam już tego dość. Stokroć wolę, żeby każda partia (no może poza Lewica) wykręciła jak najlepszy wynik, kosztem tego chorego duopolu. Konfederacja i Hołownia z przynajmniej 15 % poparciem i jak najmniej dla szkodników to byłby miód na moje serce. Wszystko, wszędzie, byle nie na złodziei z PO-PISu.

NIE CHCĘ NAWET ZŁOTÓWKI OD TEGO PAŃSTWA, PO PROSTU DAJCIE ŻYĆ.

#ekonomia #inflacja #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #wykop #nieruchomosci #takaprawda #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
Głosowanie na PO = Głosowanie na PiS pod kątem #gospodarka


@Kopyto96: no nie, bo PiS te gówna faktycznie wprowadza, a PO tylko obiecuje. Jeżeli ktoś wierzy religijnie w wiarygodność Tuska i PO to rozumiem że prędzej ręka odpadnie niż na nich zagłosuje, ale ja nie jestem tak głupi żeby im uwierzyć po ich poprzednich rządach, więc są dla mnie oczywistym wyborem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: jeżeli postulujesz, że scena obecna polityczna polityczna to wybór między gównem na obiad a katastrofą nuklearną, to oczywiście że się zgodzę. Odsunięcie PiSu od władzy to kwestia absolutnie oczywista i egzystencjalna, a to z czym zostaniemy po tym ruchu będzie niewątpliwie tak czy inaczej gówniane.

Najmniej gówniany scenariusz to PO które wywinie się ze swoich obietnic, odwlecze je jak tylko się da a zrealizuje w całkowitym, symbolicznym minimum i wróci
  • Odpowiedz
@Wap30: lubię takie teksty czytać. Niby po to taka tragedia itp ale nie ma wyboru i głosujcie na nich. Cóż za świetna próba przekonania do głosowania na PO. Partia z programem odsunąć PiS od władzy i tyle. A potem 4 lata słuchania jak to PiS nas okradał i może jakieś prywatyzacje Orlen, pgnig, PZU itp. Niemiec chętnie kupi za półdarmo.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: W tym kraju to żadne wybory nie pomogą.
Nie spodziewałem się że kiedykolwiek usłyszę o Tusku coś dobrego - alem się #!$%@? zdziwił.
Konfederacja to też porażka, z tym że oni twierdzą że utrzymanie aparatury kosztuje złoty dwadzieścia więc będą brać mniej od Polaków - a swoje oblicze pokażą jak tylko wygrają.
  • Odpowiedz
Stokroć wolę, żeby każda partia (no może poza Lewica) wykręciła jak najlepszy wynik, kosztem tego chorego duopolu.


@Kopyto96: Ty słuchaj, jak to jest pisać takie debilizmy i zrównywać pis z po? xD
  • Odpowiedz