Wpis z mikrobloga

#gospodarka #ekonomia #gielda #finanse #inflacja
Pensja minimalna 4300 juz w przyszłym roku.... to więcej niż pensja średnia 8 lat temu xDDDDDDDDDDDDDD

W 2015 pensja średnia w gospodarce narodowej to 3900 a w sektorze przedsiębiorstw 4200 XDDDDDDDDDDDDDD

Boże miej nas w opiece. Już niedługo kajzerki z mrozonego ciasta po 1 zł.
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No ja już się trochę pogodziłem z emigracją. Pensja minimalna rośnie szybciej od moich zarobków, przy aktualnym trendzie za parę lat będę zarabiać minimalną albo będę bezrobotny, bo przy swoich oczekiwaniach przestanę być opłacalny dla moich pracodawców. Zobaczymy jeszcze na jesień, ale jak pis wygra to zacznę przygotowywania na poważnie. Kwalifikuję się na Express Entry do Kanady, moja wybranka jest jeszcze wyżej punktowana ze względu na zawód, sprzedamy wszystko czego się nie
  • Odpowiedz
ale z kodziarzy to sie fajnie lacha darlo 7 lat temu bezbeckimi wrzutami na glownej od pyty.pl ( ͡º ͜ʖ͡º) bynajmniej lewakuw dupy piekli.


@Steven_Hyde: Wtedy nie darłem lacha. Teraz zaczynam, bo idą za Tuskiem który mówi to samo co PiS tylko gorzej i szybciej.

Dramat.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: przecież te 4300 to może marne 3k na rękę albo i mniej. tyle to dziś za sprzątanie kibli się zarabia. nie wiem gdzie tu widzisz sensację? a skoro w rok wszystko co najważniejsze dla szaraka podrożało o 50% to te 3k jest warte 1500zł. tyle to się zarabiało 20 lat temu.
  • Odpowiedz
ale z kodziarzy to sie fajnie lacha darlo 7 lat temu bezbeckimi wrzutami na glownej od pyty.pl ( ͡º ͜ʖ͡º) bynajmniej lewakuw dupy piekli.


@Steven_Hyde: śmialiśmy się ze skompromitowanego Kijowskiego oraz o to, że oni walczyli o przejęcie stołków, a nie o to, żeby Tobie było lepiej xD
  • Odpowiedz
@Nie_bede_mial_zony: juz nie odwracaj kota xD smialiscie sie od samego poczatku z odklejencow co krzycza cos o demokracji. no to macie swoja demokracje. na zlosc mamie odmroziliscie sobie uszy a teraz placzecie bo wam ekonomia na morde upada xD no ale wazne ze kijowskiemu i stolkarzom dupy piekli, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) pewnie jeszcze przeklinali na marszach a to juz totalne skreslenie calej idei. oczywiscie
  • Odpowiedz
@wuwuzela1:
W 2013 znalzłem informację że to było 1600
W 2023 ................................................. 3600
a euro kosztuje prawie tyle samo dokładniej wzrost o 1,107513817419478
2013/2023 4.1976/4.6489 średni roczny kurs NBP
wzrost płacy brutto o 2,25 przez 1,1 mniej do
  • Odpowiedz
oczywiscie przez kolejne 7 lat nikt nic nie widzial i dopiero jak inflacje #!$%@? to wykopki otrzezwieli dziwnym trafem i juz im pis nie pasuje.


@Steven_Hyde: ty serio wierzysz że przez 7 lat co miesiąc minimum nie było na wypoku znaleziska anty pis? XD
Poziom odklejenia: Maksimum
Możesz nawet wymienić dowolny miesiąc z owych sześciu lat - za dyszkę na schronisko/miesiąc mogę ci takie znalezisko znaleźć. Deal?
  • Odpowiedz