Wpis z mikrobloga

@banas921: no to nie masz porównania. Ja w drugą stronę, mefedron #!$%@? elegancko, ale koksu nigdy nie brałem i się zastanawiam czy jest w #!$%@? lepiej, czy porównywalnie.
@lukiboss: powiem Ci tak, waliłem coco z typami co walili mefedron, opowiadając jak to działa i w sumumie jakie to jest zajebiste. Tak naprawdę nie wiem czy odważyłbym się spróbować mefedronu bo bałbym się tego że od razu bym sie w niego #!$%@?ł.
@banas921: rozumiem, ale mefedron to na prawdę zajebista sprawa: mega euforia, speed, alkoholowy terminator, a na następny dzień mniejszy kac. Jak to na koksie wygląda? Wiem, że jest mocniejszy - trzeba mniej go brać.
@lukiboss: to co mi ziomek który brał mefedron powiedział to:" tak jak koks ale lepszy"
Tyle że też mówił o tym że trzeba mieć do dyspozycji dobry. Oni kiedyś tam lata temu jeździli na czechy z okolic wrocławia po to. Nie mam pojęcia jak to wygląda teraz.
@lukiboss:
mef 60-80 za 1g
koks 300-500 za 1g
wiadomo, czym drozej, tym lepiej
ja np 5 mefa za 220 ziko dorwalem z shipem. bombka 250-300mg i przez 2 godziny mialem faze zycia.
1g koksu najtaniej to 300 ziko i 20-30 minut zabawy przy snifie ~100mg.
takze w sumie, to o wiele bardziej oplacalnym tematem jest mef oczywiscie. a koksu nie probowalem, ale to bardzo duzy wydatek i malo kogo na
@j0shva: @coco-cola no właśnie koks bardzo drogi jest, a z racji że i tak go ludzie kupują, no to chyba jakiś powód musi być? Dla przykładu wziąłem grama koksu - 400zł, a ten sam chłop ma git 4mmc to za 20g - 700zł. Lekka różnica jest w ilości :)
no właśnie koks bardzo drogi jest


@lukiboss: koks jest drogi, bo jest drogi. To jeden z niewielu narkotyków, gdzie nie syntezuje się substancji za grosze w laboratorium tylko zbiera się roślinki na drugim końcu świata przez co cena rośnie ogromnie.

a z racji że i tak go ludzie kupują, no to chyba jakiś powód musi być?


Nie ma innych stymulantów, które działają jak koks i są "mało" szkodliwe. Na amfie wraz
@lukiboss
kokaina jest droga nie dlatego że jest zajebista jak myśli ciemnota (napewno nie polska kokaina)
tylko dlatego że trzeba ją sprowadzać z drugiego końca świata czyli poprostu jej niska dostępność.
istnieją i lepsze i mocniejsze stymulanty.
rzucając okiem na amerykańskie fora, choćby reddit
można natknąć się na opinie jakoby amfetamina była lepsza od kokainy. Tam amfetamina jest jakości farmaceutycznej, w Polsce amfetamina to smiech
@Multiwitamina-_: tylko mnie sam speed nie rajcuje, w krysztale właśnie to eufo mi się najbardziej podoba. No nic, spróbuję koksu to opiszę doznania. (gówna nie dostanę, bo od zaufanego w #!$%@? vendora biorę)
@lukiboss: bo rzecz jest warta tyle, ile ktos jest w stanie za nia zaplacic, do tego to, co kolega wyzej napisal. w am. poludniowej koks znajdziesz taniej niz u nas mef. dobry koks podobno to niebo a ziemia w porownaniu z mefedronem - ale pytanie bylo o oplacalnosc. gram koksu ci zniknie w 2-3h i bedziesz sie pytal gdzie sie podzialo te 400 zl. 1g mefy to 10-20h zabawy, dla mnie