Wpis z mikrobloga

@impotentny: HCG zwiększa produkcję aromatazy, więc wzrost estro indukowany jest jest nie tylko od samego poziomu, ale od ilości "pracowników" przerabiających testa na estro.
A ile to nie wiem, ale więcej niż jakbyś osiągnął taką samą ilość testa podaniem go z zew.
Wbijaj na TRT, a nie jakieś kombinacje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wizun ja się na tym nie znam, serio. taki protokół został mi przepisany od lekarza, który nie zwleka z trt. Po prostu mój organizm bardzo dobrze zareagował na próbkę HCG i mam rozpisany protokół.
Monoterapia hcg jest bardzo dobrym zamiennikiem trt w mojej chorobie z tego co czytam na pubmedzie
  • Odpowiedz
@impotentny: Nie wiem co to za lekarz, ale nie każdy ogarnia. Niektórzy to są debile. Ktoś mi tu mówił, że dał jednemu omę 1 ampa/2 tyg. Po wbiciu op kazała mu zrobić badania, a chłop był na teście, wyszło, że ma nieco ponad dolne widły - lekarz stwierdził, że skoro test "się podniósł" to jest git i można schodzić.

Poza tym rób co chcesz, ale trt na HCG nie zawsze dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@Wizun no miałem mnóstwo badań porobionych, konsensus jest taki, że jądra działają i są w pełni sprawne, ale mózg nie wysyła wystarczająco sygnałów do pracy (LH, FSH). Stad tez HCG jako forma wznowienia naturalnej produkcji teścia.
  • Odpowiedz
@impotentny: Nie znam się na trt na tyle, żeby Ci tutaj porad udzielać, zresztą za to ludzie hajs biorą xD O trt wiem tyle, że jak przestanę bić więcej, będę bił mniej i ewentualnie na bierząco się dokształcał.
Paradoks polega na tym, że często domorosłe koksy wiedzą więcej o trt i z powodzeniem prowadzą ludzi niż typowy dzbański endokrynolog po studiach, z wiedzą sprzed 60lat. Ale jeszcze większy problem jest taki,
  • Odpowiedz