Wpis z mikrobloga

Uwaga! Przedstawiam dobrze znany rozkład jazdy:
https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=RPL&Id=RM-0610-74-23

Ten wpis to aktualizacja tego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/71622643/pamietacie-jak-pod-koniec-zeszlego-roku-wyszla-inf

W skrócie: nowa ustawa totalnie zablokuje działalność Assay Group polegającą na ściąganiu pożyczek od osób fizycznych. Piszemy o tym od kilkunastu miesięcy.
Na mieście mówią, że - o ile nie będzie nieprzewidzianych sytuacji - prezydent może podpisać ustawę na jesieni 2023r.

Proszę o plusa i zapraszam do obserwacji tagu

#assay #finanse #gielda #inwestycje #startup #venturecapital #uokik #knf #afera
Pobierz virgola - Uwaga! Przedstawiam dobrze znany rozkład jazdy:
https://www.sejm.gov.pl/sej...
źródło: rozklad jazdy
  • 28
każdego dnia w telewizji i internecie przewijają się setki reklam i formatów NAGANIAJĄCYCH klientów, to jak mniemam szanownemu Panu nie przeszkadza?


@elperson: Jednak jest różnica pomiędzy reklamą w radio do nieoznaczonego adresata, a kupowaniem numeru telefonu i wydzwanianiem do znanego człowieka i naganianiem na danie pożyczki przy użyciu zagrywek socjotechnicznych.

zapadł już jakiś wyrok w sprawie?


Tak Wam teraz mówią? To jest wewnętrzna narracja assaya? Że "nic się nie dzieje, bo
Tak Wam


@virgola: kolega widzę już odmienne stany świadomości eksploruje zwracając się do mnie w liczbie mnogiej. Od nienawiści do szaleństwa jeden krok...

kupowaniem numeru telefonu


@virgola: cóż, jak ktoś sprzedaje swoje dane zostawiając je na prawo i lewo to nie może się dziwić że ktoś je w końcu kupi i wykorzysta. Swoją drogą technologia nie poszła chyba aż tak do przodu żeby sprzedawca przez słuchawkę komuś pistolet do głowy
@elperson: Jeśli tworzysz kolektyw, bo to widać w Twoich komentarzach i jesteś ,,murem,, za manipulacją tzw. legalności, uczciwości - to jak najbardziej kolega może używać przydomka ,,wam,, Pamiętaj, że to Ty tu prezentujesz swoje odmienne stany świadomości i czujesz się nawet przez jakąś złą siłę atakowany. Co jest totalnym absurdem. A więc klakier weź swój kapelusik i wychodź z tego pokoju ;-)
kolektyw


@kamil_kamil12345K: kolektyw? jeśli już ktoś tworzy tu grupkę wzajemnej adoracji to ty z kolegą. Nie czuje się atakowany, atakowana jest tu bogu ducha firma. Ja jedynie obrywam rykoszetem za wytykanie błędów w rozumowaniu dwu zaślepionym nienawiścią użytkownikom tego forum
@elperson: To jesteś za, czy przeciw działaniom naganiaczy? Bo jeszcze nie odpisałeś na kolejne moje pytanie? Zaraz, zaraz chwileczkę, kto tu szerzy nienawiść? Tylko ty, nie wprowadzaj widzów w błąd. Pisz w swoim imieniu. Gdzie, jakie błędy tu widzisz na @assay? Tylko ty masz omamy wzrokowe. Sorry gość, ale nie pojmuję twojego pokrętnego myślenia.
naganiaczy


@kamil_kamil12345K: masz na myśli marketerów dzwoniących z ofertą? nie, nie przerażają mnie ich działania. Wystarczy podziękować i się rozłączyć. Gdzie? nie raz pisałem że ten tag to w 90% pomówienia i 10% podpieranie się UOKiK, który czepia się niemal każdej firmy na rynku
@elperson:

pisałem że ten tag to w 90% pomówienia


Znowu to samo kłamstwo. Nie jesteś w stanie wskazać żadnej nieprawdy od wielu miesięcy.

UOKiK, który czepia się niemal każdej firmy na rynku


Oczywiste brednie. UOKiK prowadzi na raz 100-200 postępowań, więc niemożliwością jest, żeby się "czepiał prawie każdej firmy na rynku" których są tysiące.

A jeśli chodzi o Assaya, to się nie "czepia" tylko stawia poważne zarzuty i wręcz ostrzega. Taka