Wpis z mikrobloga

@planarize: Bo w polsce motorsport po za F1 (i żużlem jak jesteś ze śląska xD) jest na poziomie zainteresowania gdzieś między curlingiem a mini golfem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@planarize: Oczywiście, że jakby Kubica wygrał to temat byłby głośniejszy bo Orlen kupił sporo mediów i sam by grzał temat razem z PAP, że ich zespół z Kubicą wygrał wyścig w Le Mans. A że przegrali z jakimiś piekarzami to cóż.
  • Odpowiedz
@planarize: dziwi Cie to, bo żyjesz w swojej bańce informacyjnej. Większości ludzi motosport nie interesuje i raz na jakiś czas przeczytają jakąś wzmiankę o F1 albo rajdach, tyle.

Gdyby ten tamat interesował więcej ludzi, to byłby szerzej omawiany. A tu okazuje sie, ze swiety graal motosportu zostal przycmiony awansami Puszczy Niepołomice i Motoru Lublin do wyzszych lig. Tak działa wolny rynek.
  • Odpowiedz
@demagog Czego swoją drogą nie pojmuję, lalusiami biegającymi za piłeczką 90 min cały świat się jara, a o takim 24h wyścigu samochodowym, wymagającym o wiele więcej zaangażowania i wysiłku wiedzą bardzo nieliczni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Mikiedbp: Nie wiem, nie oglądam telewizji. Natomiast teraz odpaliłem 10 pierwszych serwisów które google znajduje w Polsce na hasło "sport" i na żadnym, dosłownie żadnym, nie było nawet najmniejszej wzmianki o LeMans. Sprawdzałem stronę główną z 2-3 przewiniętymi ekranami. Tylko piłkarze i tenis (brawo Iga BTW!)
  • Odpowiedz
lalusiami biegającymi za piłeczką 90 min cały świat się jara


@ZlodziejBilonownic: bo praktycznie każdy był lub jest takim lalusiem co biega za piłeczką, sam w to gram i m.in. dlatego go to interesuje

może być to szokujące ale kibice czy nawet sami kierowcy motorsportowi też jarają się piłeczką
  • Odpowiedz