Wpis z mikrobloga

Zdobycie Bachmutu
- dziesiątki tysięcy martwych i rannych
- setki, jak nie tysiące pojazdów #!$%@?
- 10 miesięcy od początków prób zdobycia Bachmutu i prawie 3 miesiące walk miejskich
- po zakończeniu nie przeszli dalej nawet o centymetr i zaczęli tracić flanki

Onuce: *Ogromny sukces Rosji, trochę to trwało, ale powoli i do przodu"

Początek Ukraińskiej kontrofensywy
- liczba martwych pewnie nie przekroczyła setki
- kilka Bradley'ów i Leopardów zniszczone
- Nie trwa nawet tydzień

Onuce: "Ogromna porażka Ukrainy, walczą dwa dni i nic nie zdobyli"

Niektórzy chyba myślą, że to co się stało pod Charkowem i Chersoniem to była jednodniowa operacja, a miesiące walk przed przebiciem w żaden sposób nie wpłynęły na taki rozwój sytuacji... jak będzie powtórka z poprzednich kontrofensyw to zaczną gadać, że Rosjanie po prostu wycofali się na lepsze pozycje obronne i tak właściwie to Zaporoże nie było ich celem, tylko Donbas I Ługańsk i Rosja nadal wygrywa.... aha i wołyń wołyń wołyń wołyń .

#wojna #ukraina #rosja #bekazonuc
Desxon - Zdobycie Bachmutu 
- dziesiątki tysięcy martwych i rannych
- setki, jak nie ...

źródło: image

Pobierz
  • 13
@Magiel-19: Mordo nie ma szans. Może jednego by zniszczyli przy mega farcie. Ale nie kilka.

Ale takie Bradleye to zabójcy t72 -podczas wojny w zatoce zniszczyły więcej tych czołgów niż Abramsy. A co dopiero antyczne t55.

Przecież te pojazdy dzieli przepaść technologicza. Bradley widzi ten Ruski rzęch swoimi nowoczesnymi narzędziami celowniczymi na długo zanim kacap ma szanse cokolwiek wypatrzyć przez swoją dziurę do opserwacji.

I wystarczy naciśnięcie guzika by odpalić rakietę
@Desxon: Gdzie Wy czytacie te komentarze pro rosyjskie? Codziennie gorące są zawalone wpisami once to, onuce tamto, a ja całkowicie nie zauważam tej propagandy rosyjskiej. Odbieram wrażenie, że wszyscy są za Ukrainą.
  • 1
@arin0: Ja to głównie czytam na TT czy innych stronach z lekką moderacja takie wysrywy
U nas na wypoku onuce często wyłapują bany za spam, bo przecież im płacą od posta to trzeba kilka postów na godzinę wyrobić

Co nie znaczy, że ich to odstrasza od próbowania ponownie jako zielonki
Desxon - @arin0: Ja to głównie czytam na TT czy innych stronach z lekką moderacja tak...

źródło: image

Pobierz