Wpis z mikrobloga

Drogie mireczki, lecę ryanairem i mam dwa bagaże podręczne i rejestrowany i jakąś tą opcję szybkiej odprawy. Gdzie mam schować leki na receptę ( czy mogą być i w rejstrowanym i podręcznym) gdzie baterie z ładowarką do epapierosa i gdzie ładowarki do telefonów? Czytnik ebook w podręcznym nie?

#pytanie #podroze #podrozujzwykopem
  • 6
@o_n_a wszystkie te rzeczy możesz mieć w bagażu zarówno w podręcznym jak i rejestrowanym. Osobiście leki wziąłbym do podręcznego - bywają różne obsuwy i lepiej żebyś miała przy sobie(zapakuj w worek strunowy). Reszta jak uważasz, ja bym jedną zapasową baterię, ładowarkę i czytnik wziął do podręcznego (żebyś mogła zająć się czymś i podładować tel. na hali w przypadku opóźnienia lotu).
@o_n_a baterie sprzety elektryczne do podrecznego - nie wolno przewozic w rejestrowanym. My leki dajemy do rejestrowanego. Ale to dla malego na alergie jakby cos sie dzialo. Ogolnie leki nie sa problemem, tylko na Stansted typ kazdy lek osobno sprawdzal w jakims urzadzeniu (tam tylko podreczne mielismy i to bylo przy wyjezdzie z UK). Po tej przygodzie zalatwilismy sobie przetlumaczone papiery od lekarza z zaleceniem - wersja angielska i rosyjska
@o_n_a

Drogie mireczki, lecę ryanairem i mam dwa bagaże podręczne i rejestrowany i jakąś tą opcję szybkiej odprawy. Gdzie mam schować leki na receptę ( czy mogą być i w rejstrowanym i podręcznym) gdzie baterie z ładowarką do epapierosa i gdzie ładowarki do telefonów? Czytnik ebook w podręcznym nie?


Gdzie ci wygodniej.