Wpis z mikrobloga

https://imienniczek.pl/ranking-imion-meskich-wystepujacych-w-2022-roku

Śmieliście się z krajów zachodnich, że tam tak popularne są imiona Mohammed czy inny Mbappe, a tymczasem u nas w pierwszej setce imion mamy "Serhii", "Andrii", "Volodymyr", "Dmytro" czy "Ivan". To są dane z 2022 r. więc dzisiaj jest jeszcze gorzej. Dodać do tego, że wiele z tych osób choć nie przepracuje w Polsce nawet 20 lat (wystarczy ułamek tego), a i tak dostanie polską emeryturę to mamy przepis na katastrofę na wielu poziomach.

#bekazlewactwa #redpill #takaprawda #ukraina
  • 18
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks:

Dodać do tego, że wiele z tych osób choć nie przepracuje w Polsce nawet 20 lat (wystarczy ułamek tego), a i tak dostanie polską emeryturę

Brzmi całkiem logicznie. Ja też właśnie rozważam przeprowadzkę do ukrainy, żeby tam robić za grosze i liczyć potem na 500 zł emerytury, wrócić do Polski, żeby mi wyrównali do minimalnej 1500, zamiast pracować tutaj i odkładać na normalną polską emeryturę. Trzeba tak pracować, żeby
  • Odpowiedz
  • 4
@Bethesda_sucks: Swoją drogą, to mnie trochę irytuje ten zangielszczony zapis imion i nazwisk, jaki stosują Ukraińcy. Mamy w pełni kompatybilny do ich wymowy i zapisu język, a pracując w obsłudze klienta musisz się zastanawiać, jak wymówić te ich nazwiska, mimo że z polskiego bezpośredniego przekładu z ich cyrylicy byłoby to od razu oczywiste.
  • Odpowiedz
że tam tak popularne są imiona Mohammed czy inny Mbappe / u nas w pierwszej setce


@Bethesda_sucks: Widać, że z matematyki byłeś dupa, i z ekonomii tez jesteś dupa. W pierwszej setce oznacza, że np. na 50 dzieci będzie 3 z Ukrainy. W krajach, gdzie są już trzecie pokolenie emigrantów na 50 dzieci rodzi się 20 z obco brzmiącymi imionami.
A teraz ekonomia- dla Ciebie zwana MAGIĄ - Mieszkamy w
  • Odpowiedz
Podziękujmy naszemu rządowi oraz kościołowi i katolickiemu zakazowi aborcji.


@dlugi-gr: To jedź do Rosji, tam aborcja jest generalnie dozwolona. A dzietność wysoka! Tyle że nie wśród Rosjan.
  • Odpowiedz
@Mtsen: a to nie standardy unijne ze rejestrujac
sie tu do pracy musi mieć czytelne międzynarodowo imie i nazwisko?
Widzialem w urzędach gdzie dostawali pesele takie kartki wisialy jak sie cyrylica przeklada na angielską pisownie
  • Odpowiedz
Widać, że z matematyki byłeś dupa, i z ekonomii tez jesteś dupa.


@dlugi-gr: Widać, że masz dwucyfrowe IQ skoro wyciągasz tego rodzaju założenia i wyciągasz wnioski z nosa. Do tego matematyka <> ekonomia, to zupełnie różne dziedziny więc nawet gdybym był słaby z ekonomii nie oznaczałoby to, że jestem słaby z matematyki. Do dobrej znajomości ekonomi nie potrzeba ogarniać całek czy równań różniczkowych, a równocześnie można ogarniać analizę matematyczną na najwyższym poziomie, a z ekonomii być słabym. Skoro muszę tobie tłumaczyć takie podstawy tzn. że dyskusja z kimś tak ograniczonym umysłowo mija się z celem, ale odpowiem dalej, bo takich bzdur dawno nie czytałem.

ieszkamy w Polsce - kraju z najniższym przyrostem naturalnym na świecie ( no dobra jesteśmy w pierwszej 5 od końca na 189 państw
  • Odpowiedz
matematyka <> ekonomia, to zupełnie różne dziedziny


@Bethesda_sucks: ekonomia wymaga znajomości matematyki, matematyka, statystyka i metodologia są obowiązkowe na studiach ekonomicznych ( ͡º ͜ʖ͡º)

Liczenie na to, że imigranci będą na nas robić (choć nawet ty jesteś jedynie optymistą i piszesz "może zostaną") to najczystsza głupota.

A na tej głupocie opierał się dobrobyt bogatych krajów UE. Polacy, Rumuni, Węgrzy, Litwini emigrowali do bogatszych krajów UE za pracą, tam zakładali rodziny i tam zostawali. Np. ponad 1 mln Polaków z roczników 75-85. Wcześniej Francja i GB przyjmowały mieszkańców swoich kolonii. Ale to ekonomia, a jak
  • Odpowiedz