Wpis z mikrobloga

zakładam akwarium, bo mi się od gówniaka marzyło mimo że w domu na początku usłyszałam że po cholerę mi to XD
więc na spóźniony dzień dziecka zakładam sobie akwarium, bo trzeba być dla siebie dobrym, bo nikt inny nie będzie elo i dobranoc z szumem filtra za uchem +10 do relaksu
#akwarystyka #gownowpis
#rybkigfgfgfa
gfgfgfa - zakładam akwarium, bo mi się od gówniaka marzyło mimo że w domu na początku...

źródło: temp_file.png287459297207416830

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@xyz_xyz no serio, też myślałam że to prostsze a się okazuje że jakieś nitryfikacje chuje muje pH i pierwszy raz w życiu żałuję że spałam na chemii i biologii
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@xyz_xyz ja nie miałam więc teraz zostaje mi edukowanie się na forach a to wiesz jak się kończy, dołóż 5k i wtedy zaczynaj bo bez licencji to nie ma sensu
  • Odpowiedz
@pluktrux taaak ale to jakies porabane filtry, przelewy, odpianiacze czy cos, sporo roboty a najbardziej jaraja mnie w tym te ukwiały i te rybki co z nimi wchodza w kooperacje :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ploomberg na allegro coś tam wygrzebałam na pusty środek i zamówiłam, ale przez weekend musi tak jeszcze postać, mam nadzieję, że się nie zesra i nie zaczną się od razu dziać rzeczy niestworzone, żeby mnie nie zniechęcić od samego początku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mi to sie morskie marzy ale za dużo zabawy z tym : D no i kupa hajsu


@xyz_xyz: Na używanych gratach z OLX powinno się udać skompletować kostkę na kilka korali, ze 2 Błazenki i parę ślimaków za jakiś 1000zł.
  • Odpowiedz