Wpis z mikrobloga

Jezeli to jest dla Was przecietna laska


@pieczony_szczur_z_ogniska: przecież tak dokładnie wygląda przeciętna dziewczyna co ma te 17-21 lat (jeżeli tylko się umyje, pomaluje i nie jest gruba). Takie prawa natury, że w tym wieku dziewczyna wystarczy, że jest zdrowa, rusza się coś i nie jest otyła i spokojnie jest 7/10. To piosenkarka a nie modelka 90-60-90 z kontraktem od Victoria's Secret.
@arinkao nie mam, ale owszem. Typ raz zostawił dziecko i kobietę żeby sobie poruchać, więc czemu miałby tego nie zrobić drugi raz i kolejne. Jeszcze ta sprawa dziecka zostaje niewyjaśniona, bo video jego ex gdzie wyznaje, że ją wyrzucił z domu i ledwo wiąże koniec z końcem i on się w ogóle dzieckiem nie zajmuje zniknęło, więc nie wiadomo jak to jest. Dopóki oficjalna wersja jest taka, że jest dobrym ojcem to
@WielkiNos: To zawsze dokładnie tak samo mocno śmieszy, nieszczęśliwe toksyczne laski próbują wyperswadować komuś publicznie, że jest toksyczny. Wyczuwam tu trochę taki vibe mniej więcej jak u tych lasek co zaczynają czuć się zagrożone jak Cię zobaczą z laską która jest w ich mniemaniu ładniejsza od nich i czują zagrożenie lub tych Julek co siedziały przed klasą i narzekały, że faceci to myślą, że wszystko im wolno.
@WielkiNos ona coraz starzej wygląda XD
zresztą nie dziwi mnie oburzenie, zamiast jakiegoś miłego chłopca to bierze starego dziada który rzucił żonę i małe dziecko dla niej. tutaj po drodze jest z 100 red flagow. dziewczyna nie wie co robi że się z takim wiąże, znudzi się mu i ją rzuci jak poprzednią
ona coraz starzej wygląda XD

zresztą nie dziwi mnie oburzenie, zamiast jakiegoś miłego chłopca to bierze starego dziada który rzucił żonę i małe dziecko dla niej.


@T0pi5 to nie była żona. Że ją rzucił to kij, gorzej, że są doniesienia, że się dzieckiem nie zajmuje. Ale z insta zniknął ten film jego ex, który o tym mówił, więc nie wiadomo jak to wygląda.
Przeciez chlop przed ulaniem sie mial twarz 8/10


@T0pi5: A milioner przed bankructwem ruchal codziennie inna modelke xD Chlop sie ulal i wyglada jak wyglada. Ja jak sie ulalem to laski stracily zainteresowanie moja osoba niemal do zera. Trzeba ptatzec jak chlop wyglada teraz a nie jak kiedys. Zwiazalbys sie z gruba locha z trzecim stopniem otylosci? No przeciez kiedys byla szczupla. Nawet zdjecia by Ci pokazala jaka kiedys chudziutka byla.
@pieczony_szczur_z_ogniska: tylko, ze faceci i dziewczyny inaczej patrza na wyglad (np. moja byla wolala mnie lekko podlanego,bo naturalnie jestem b. szczupły).
A nawet pomijajac to, no to chlop dalej jest wzrostakiem, gdzie dla loszek wzrost >> wszystko. Twarz ma w porzadku, jest dziany, dynamiczny i dziala w branzy. Wiec dalej jest to top <1% chlopow dla niej i jakies gadanie, ze chlop nie ma podjazdu to xD
Zwlaszcza, ze mowie, co