Wpis z mikrobloga

Ta afera wyraźnie pokazuje stan nowego wykopu, gdzie zostały same trolle.
Cieszenie się i robienie memów z tragedii tylko pokazuje jak sfrustrowane są tutaj osobniki.
Kobieta idąca sama na imprezę nawet z 99 facetami powinna czuć się bezpiecznie ponieważ żyjemy w cywilizowanym świecie.
To powinno być tak oczywiste a dalej żyjemy w świecie w którym ofiara jest oskarżana że jest ofiarą.

#anastazjazgrecji
  • 75
  • 0
@LonNon: No może dla wygłosu trochę przegięłam, ale to otchłań Afryki tylko Unia Europejska.
Tutaj ludzie powinni czuć się swobodnie a nie cały czas nosić gardę.
Kobieta idąca sama na imprezę nawet z 99 facetami powinna czuć się bezpiecznie ponieważ żyjemy w cywilizowanym świecie.


@Xaynna: no spoko, tak bardzo jak się w 100% zgadzam z tym stwierdzeniem, tak samo mocno uważam że:
- jak pieszy wchodzi na slepo na drogę na pasach to on jest bardziej poszkodowany
- jak wychodząc nie zamyka się drzwi do mieszkania to poszkodowany jest własciciel mieszkaniw w razie kradziezy
- jak się
@Xaynna: no i #!$%@? że UE, uważasz że tutaj nie ma miejsc w które nie warto się zapuszczać? Świry zawsze będą i po to istnieje coś takiego jak instynkt samozachowawczy. Wiesz dlaczego w życiu nie dostałem w mordę? Właśnie dlatego, że nawet będąc #!$%@? nigdy nie zapuszczałem się w podejrzane miejsca z podejrzanymi ludźmi, a ona to zrobiła będąc białą blondynką w towarzystwie opalonych dzikusów. Jej największym pechem jest to, że