Wpis z mikrobloga

Panowie, jakie opinie o NS Bikes RAG+ 1

Sram Apex type 2.1
9.6 kg

Cena 9k pln, warto/? Jakie za i przeciw? używki trzymają cenę? Opinie o ramach? Jakie oponki tutaj wrzucę?

Rower gravel NS Bikes RAG+ 1 to topowy przedstawiciel rowerów typu gravel z wagą na poziomie 9.6kg. RAG to skrót os "Road and Grave", a + "PLUS" oznacza szerokie możliwości zmiany rozmiaru wysokości oraz szerokości opon. Maksymalna szerokość opony to 47mm (45C), a maksymalna wielkość koła to, aż 27.5" z oponami w rozmiarze do 2.2" ! NS RAG+ 1 to wszechstronny rower gravelowy do szybkiej jazdy po szutrze i asfalcie, a także jako świetny rower do wyścigów CX lub do codziennych dojazdów do pracy. Jeżeli znudzi się Tobie teren to masz możliwość założenia wąskich opon szosowych 28mm, które pozwolą na sprawne przemieszczenie się na asfalcie. Gravel RAG+1 wyposażony jest w najnowszą technologię, polecany napęd 1X z szeroką kasetą, hamulcami tarczowymi, osiami przelotowymi oraz obręczami przystosowanymi do systemu bezdętkowego.


#rower #gravel #rowery #kolarstwo #pytanie #pytaniedoeksperta
tomosano - Panowie, jakie opinie o NS Bikes RAG+ 1 

Sram Apex type 2.1
9.6 kg

Cena ...

źródło: 0

Pobierz

NS BIKES RAG+ 1 doby wybór? warto?

  • Warto 33.3% (6)
  • Nie warto 44.4% (8)
  • inny model, podaj 22.2% (4)

Oddanych głosów: 18

  • 8
  • Odpowiedz
@tomosano: wiesz rower jak rower - żaden tam rocket science, i nie jest to też wybór z kategorii "najbardziej opłacalny". Ale jeśli się podoba to możesz przecież kupić nie pytając nikogo o nic :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_Trabalski: To mnie właśnie boli; znalazłem inny model z rivalem za 1k więcej, ale niestety nie ma mojego rozmiaru. Jeśli możesz coś polecić to chętnie rzucę okiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz