Aktywne Wpisy

Jakie marki perfum uważacie za przereklamowane, a które za niedocenione?
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique
Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu marki Xerjoff. Żadna z ich kompozycji mnie nie zaskoczyła i nie znalazłem w nich nic szczególnie odkrywczego. Do tego kompletnie nie podobają mi się flakony. Jedynym zapachem, który faktycznie przypadł mi do gustu, jest Erba Pura - ale tylko zimą i na kobiecie, wtedy potrafi pachnieć naprawdę świetnie, no ale nie za tą cenę.
Z kolei Lalique

nie moge usnac bo zobaczylem tego tik-toka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait
#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait






spytaj go najlepiej :) skoro mówi o swoich fantazjach, to na pewno powie, co i jak mogłabyś dla niego zrobić.
Miłej zabawy. A sama poczytaj "sztuka kochania" albo kamasutrę aby znaleźć coś, co sama byś chciała aby zrobił.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej