Wpis z mikrobloga

powiem wam #!$%@?, że jednak kiedys przegryw to miał gorzej. Teraz jest wszystko wyłożone, czarno na białym, cały blackpill. A kiedys? Kiedys taki przegryw wchodził na wykop i sie dowiadywał że ma isc na kurs tanca albo dobrac odpowiedni pasek do spodni, normictwo wtórowało licznie i czesc przegrywow sie nabierała robiac sobie posmiewisko irl, wydajac pieniadze i tracac energie. Nie nalezy zapominac o wszechobecnym gaslightingu, "to twoja wina", "toksyczny charakter" itd. Potem taki biedak siedział i sie dołował, teraz jest wszystko rozkminione, normictwo have no power here
#przegryw #blackpill
  • 16
@tenconiemusialnicrobic: największą szkodę wyrządzili normicy każący przegrywom wychodzić samotnie do klubów xD tam taki samotny przegryw był masakrowany przez #p0lka, bo tam p0lka ma koleżanki, grupe znajomych i się nie patyczkuje, zjedzie przegrywa od A do Z i upokorzy a cała grupa jej przyklaśnie że "wyjaśniła samotnego needy creepa szukającego akceptacji wśród obcych ludzi"

Żeby poznać znajomych trzeba mieć znajomych to podstawowa zasada. Na miasto lata się w grupach i
XD


No no. Czyli skoro jest juz wszystko wyjaśnione i macie najlepiej na świecie to czemu płaczecie po cichutku w poduszkę i plujecie jadem na prawo i lewo
(Nawet w komentarzach pod tym wpisem)

Radze tez nie zapominać, ze cały świat ciagle żyje dalej i się rozwija i zalicza kolejne etapy i rucha i się kocha i kształci i spędza miło czas za to wasz mały ułamek procenta sieje nienawiść na portalu
owiem wam #!$%@?, że jednak kiedys przegryw to miał gorzej. Teraz jest wszystko wyłożone, czarno na białym, cały blackpill.


@tenconiemusialnicrobic: takie prawde. Zazdroszczę młodszym kolegom, że nie znałem blakpyla, bo ułożyłbym sobie życie jeszcze lepiej. A tak musiałem się uczyć na błędach.
nie odniosłem wrażenia aby blackpill chronił Was przed cierpieniem, wprost przeciwnie tbh


@Kremufka2137: Przyjęcie blackpilla nie jest bezbolesne ale jset to krótkoterminowy wstrząs. Moim zdaniem lepiej raz brutalnie dowiedzieć się, że it's over dla Ciebie niż próbować przez 10 lat i ciągle szukać winy w swoim charakterze albo zachowaniu kiedy po prostu kobiety nie są toba zainteresowane bo jesteś brzydki/niski.