Wpis z mikrobloga

Odczuwam lęk przed przeglądaniem ogłoszeń pracy. A co by było gdybym miał wysłać CV nie wspominając już o pójściu do jakiejś roboty? Masakra (,) Jeszcze matka mnie straszy mówiąc "stresujesz się, a co będzie w robocie jak ktoś wydrze na ciebie ryja jak coś źle zrobisz?" Ehhh. SSRI dla gojów nie zmniejszyło lęków ani trochę :/ Jeszcze ojciec wraca i na pewno zruga mnie o to w jakiej sytuacji się znajduję i będzie mnie ganił do roboty. A ja mam dwie lewe ręce i nic nie potrafię. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś przetrwać póki co...

#przegryw #fobiaspoleczna #depresja
Pobierz
źródło: 1023
  • 16
@eisil: Idź na produkcję najlepiej. Klapiesz swoje ileś tam godzin, i tyle. Na wielu produkcjach jest to zorganizowane, że ludzi usadzają kilkanaście metrów od siebie, żeby się ze sobą nie komunikowali. Więc dla przegrywa huopa to super opcja jest. Takiej pracy sobie poszukaj. Czyli to będzie np. automotive. Kołchozów z tej branży jest multum.
@ziomus0812: Może nie mam takich mocniejszych zjazdów nastroju jeśli chodzi o jakiekolwiek "pozytywy", ale też nie czuję jego poprawy. Z tych negatywnych to na co dzień jestem bardziej zmęczony niż zanim zacząłem to brać. No i libido jest mniejsze.
@eisil: bo ssri to jeb*ne placebo. Nie ma co płacić tym #!$%@?*m 200zl za wielce łaskawe przepisanie leku, tylko od razu wj*bać się w benzo kupione w darknecie co też zrobiłem. Je*ać tych konowałów i nie dać im zarabiać, pozdrawiam