Wpis z mikrobloga

Daily remainder jeśli kobieta mówi, ze szuka miłego,
Inteligentnego faceta to chodzi jej o chada, który jej nie zostawi po wyruchaniu, a nie tego ze przegryw poniesie zakupy starszej sąsiadce czy pomoże psu ze schroniska. Na tym polega bycie miłym według różowych, a wzięło sie właśnie z tego ze chady ruchaja i je zostawiają. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #tinder
  • 35
@typowyWykopekMizogin: nie debilu, po prostu miły i inteligenty to znaczy "umiejący się zachować i zaradny" przynajmniej dla normalnych ludzi a nie "pobłażliwy i przemądrzały". Kobiety w #!$%@? mają, że się uważasz za yntelegentnego freethinkera i jej powiesz dzień dobry, jakbyś serio był inteligenty i miły to byś to wyraził a nie powiedział, np statusem i obyciem towarzyskim a że takiego nie masz to dalej siedzi w piwnicy xD. I zanim mi
@CloudSpanner dopóki nie założyłem konta na wykopie 14 lat temu to nie wiedziałem że ktoś może mieć problemy z płcią przeciwną, lata lecą ale pewne trendy na wykopie się nie zmieniają. total constans
@CloudSpanner: swoja droga skad ten mit, ze nerd sa inteligentne? Przeciez czesto to debile, glupsi od kopaczy rowow, bo nawet szpadla dobrze chwycic nie potrafia czy naprawic jakiejs drobnej ustetki w domu. Tylko klikac w konkuter potrafia I to nie zawsze im wychodzi xd