Wpis z mikrobloga

@WasilewskiPijany skoro nie masz noc do ukrycia to powołajmy komisję w której ja jednoosobowo stwierdzę czy jesteś ruskim agentem czy nie i podejmę decyzję czy wsadzić Cię do #!$%@?.
Zgadzasz się? przecież jak nie jesteś to nie masz się czego obawiać... choć muszę przyznać że niebardzo cię lubię, ale przecież to nie wpłynie na mój obiektywizm ;)
no okej jak popierasz działania Rosji, mordowanie cywili, zatapianie ich domów to okej. To ja wiem że wśród tuska i całej reszty tej hołoty się dobrze odnalazłeś


@WasilewskiPijany:

Matecki wy się końcu tam zdecydujcie - Tusek jest niemiecki czy ruski w końcu?
Bo się mylicie w zeznaniach xD

tak w ogóle, póki co, jedynym faszystowskim ugrupowaniem w Polsce jest PiS, i jego prezes Kaczyński, który wprost powołuje się na nazistowskie Niemcy:
spere - > no okej jak popierasz działania Rosji, mordowanie cywili, zatapianie ich do...

źródło: Jedna Polska Jeden Narod

Pobierz
Ja wiem, że od konesera tagów famemma


@RopuchYtong: a jaki to ma związek? Tak dobrze Ci szła argumentacja, aż musiałeś #!$%@?ć z ad personam i pokazać kto tu jest nieukiem xD
zróbcie marsz w intencji żeby deszcz spadł bo troche za duszno dziś


@Janpapowanie: Od marszu się zaczyna. Wiadomo że kluczowe będą wybory ale marsz sprawia że niezdecydowani zaczynają myśleć i się zastanawiać. Na Białorusi przespali takie małe zniewalanie małymi krokami i obudzili się z ręką w nocniku. W 2020 roku kiedy mieli już dość łukaszanki okazało się że teraz to już nie mogą mu nic zrobić. Przejął pełnie władzy i steruje
marsz przeciw rosyjskim wpływom to był dobry pomysł


@WasilewskiPijany: Bardzo dobry. Nie chcemy w Polsce rosyjskich wpływów. Co prawda oficjalnie był to marsz przeciw PiS, ale trafnie to podsumowałeś. Równie dobrze mógłby się nazywać marszem przeciw rosyjskim wpływom.