Wpis z mikrobloga

Hej, nie wiem od czego mam zacząć, chyba zacznę od tego że straciłam pracę w lipcu2022, oczywiście rozumiem że mój facet był z tego powodu zadowolony jednak to nie była do końca moja wina(firma splajtowała) szukałam pracy przez 8 kolejnych miesięcy, od 4 miesięcy zaczęłam pracę oczywiście mniej płatną ale nadal szukam nie zaniechałam poszukiwań, jednak to nie jest takie proste w tych "czasach" ????
Największy problem polega na tym że mój facet coraz częściej się do mnie "rzuca" coraz gorzej mnie traktuję i nie sądzę żeby wynikało to z mojego wcześniejszego bezrobocia... dodam jeszcze że staram się mu pomóc w każdym aspekcie życiowym przez co w ogóle nie jest lepiej a raczej gorzej. Sama mam długi a mimo to pierwszym moim krokikiem (czyli pierwsze wypłaty) wydałam na niego.
A dziś wyzwał mnie od "#!$%@?" "szmat" "idiotek" itd.
  • 90
  • Odpowiedz
@karo-inka: Karolina pamiętaj jak uderzy, ale będzie żałować to się nie liczy jako atak na kobietę xD

A tak na poważnie nie wiem jaka jest u was sytuacja dokładnie. Ja powiem ze swojej perspektywy. Moja żona urodziła córkę i wymyśliła sobie, że z nią musi siedzieć żadnego żłobka ani przedszkola. Ok, ale jak mała skończyła 2 lata to zacząłem ją wypychać pomału do pracy. Może nie tekstami jesteś nierobem i idiotką,
  • Odpowiedz
A dziś wyzwał mnie od "#!$%@?" "szmat" "idiotek"


@karo-inka: jeżeli masz do siebie jakiekolwiek resztki szacunku, to po czymś takim powinnaś zakończyć związek.
  • Odpowiedz
kolejny bait kogoś z tagu przegryw mający na celu "udowodnić" jakie to kobiety są głupie a wykopki dalej łykają xD usuń konto zielonko


@Sandrinia: Są teraz popularne? Mało czytam, chyba niewiele tracę.

Z drugiej strony, niezaleznie od płci przecież, ofiary przemocy czesto pozostaja w związku, mimo tego jak absurdalne się to wydaje.

PS: Nawet gdyby bylo to typowe konkretnie dla kobiet, to w jaki sposób świadczy o głupocie? Z zewnątrz może
  • Odpowiedz
@Falcon:

Nawet gdyby bylo to typowe konkretnie dla kobiet, to w jaki sposób świadczy o głupocie? Z zewnątrz może sie wydawać, że odejście jest prostą decyzją, ale w praktyce możesz być noblistką i wpaśc w takie same tarapaty. Dodatkowo przed partnerką/partnerem człowiek się odsłania, a nikt nie jest ze stali. Nie bądźmy tak surowi w ocenie.

Ja to wiem, choć nie do końca potrafię pojąć, może dlatego że w przeciwieństwie do
  • Odpowiedz
@karo-inka:

Nawet nie masz pojęcia jak takie słowa (oczywiście nie Twoje tylko najbliższej osoby)

Mogą bardzo zniszczyć...

Wiem bo już raz uciekłam od takiego co zaczął mnie podobnie traktować, chciał mieć niewolnicę co będzie na jego usługach i będzie mu posłuszna i się srogo zdziwił bo ja się nie dam, no ale do tego trzeba mieć jaja i nie płakać na portalu ze śmiesznymi obrazkami, tylko działać. I Ty go jeszcze
  • Odpowiedz
@karo-inka: Nic nie usprawiedliwia jego zachowania, i powinna to być dla Ciebie jawny sygnał by od niego odejść. W życiu, jak się #!$%@? to często wiele rzeczy na raz. W tym wypadku, cóż, masz szanse zacząć od nowa gdzie indziej. Jakiej pracy szukasz? Jakie masz kompetencje? Być może powinien Ci ktoś w tym pomóc?
  • Odpowiedz
szy problem polega na tym że mój facet coraz częściej się do mnie "rzuca" coraz gorzej mnie traktuję i nie sądzę żeby wynikało to z mojego wcześniejszego bezrobocia... dodam jeszcze że staram się


@karo-inka: masz dlugi ...wydajesz kase na faceta
XD
  • Odpowiedz