Wpis z mikrobloga

Jeden z największych konfederackich trolli na wykopie jest kłamczuchem i manipulantem? Nowe nie znałem xD Przed państwem @Bloodhorn. Ale od początku:

1. Bądź trollem o nicku Samwdomu, trolluj, manipuluj i rob fikołki na rzecz konfederacji.

2. Zarzucaj neuropie, że są pisowcami

3. Neuropa odkrywa, ze samwdomu w starym wpisie chwalił się, że głosował na pis i podsyła mu screena z tego wpisu xDD

4. Samwdomu się zes*ał i wpadł w psychozę: zaczął się wypierać i twierdzić, że screen został spreparowany przez neuropę, zączął się odgrażać i straszyć paragrafami. Po otrzymaniu bezpośredniego linka do swojego wpisu, nerwy puściły już kompletnie, zaczął wyzywać innych użytkowników i koniec końców wyłapał bana 4life.

5. Chwilę później potrzeba agitacji na rzecz konfederacji wróciła ze zdwojoną mocą i samwdomu zakłada nowe konto i odradza się niczym feniks z popiołów - tym razem jako Bloodhorn.

6. Zaczyna się spamowanie, manipulowanie i robienie fikołków na rzecz konfy. W miesiąc powstaje ponad 3000 postów.

7. Skromny użytkownik wykopu, czyli ja, dostrzega we wpisach Bloodhorna pewne podobieństwa do wpisów Samwdomu. Długie obszerne posty, wszystkie na rzecz konfederacji + plus ogromna aktywność. Nie omieszkałem więc go o to podobieństwo spytać xD

8. Bloodhorn po tęgich przemyśleniach jakby tu wybrnąć, stwierdził, że idzie w zaparte: podesłał jako dowód jakieś randomowe zdjęcia autobusów w UK z datą lipca 2015 twierdząc, że nie mógł głosowac na pis bo go w tedy w kraju nie było - ergo nie ma mowy, żeby to on był userem o nicku Samwdomu, który przeciez głosował na pis.


9. Nie mniej, faktycznie, samo podobieństwo stylu pisania i tematyka wpisów, to trochę za mało, żeby mieć 100% pewności.

9. Kilka dni później dowód dostarcza sam Bloodhorn, podczas kłótni z #neuropa - wrzuca screen swojego pulpitu na dwa monitory.

10. Pech chciał, że w miesiąc wcześniej trakcie dyskusji ze mną, kiedy działał jeszcze jako SamwDomu, tez wrzucił screena swojego pulpitu. Pierwszy rzut oka i już wiadomo, że oba screeny wrzucone zostały przez tego samego typa - identyczna jest nawet tapeta w przeglądarce. Bingo!

Jedenastego punktu nie ma. Bloodhorn dalej kłamie w żywe oczy, dalej agituje, manipuluje na rzecz neofaszystowskiej i zamordystycznej partii, której lider zatacza się nawalony w 3dupy na spotkaniu z wyborcami. Wiecie, nowa jakość w polityce ;/

Taki to właśnie smutny obraz tej partii, a także jej wyborców. Normalnie temat bym totalnie olał, ale uważam, że to co robi konfa jest skrajnie szkodliwe i warto pokazać nieświadomym użytkownikom wykopu, że większość treść dotyczących konfy ( a sam tylko bloodhorn w miesiąc natrzaskał ponad 3000 komentarzy na rzecz konfy - więc nie jest to jakiś zwykły i randomowy user) jest produkowana przez zwykłych kłamców i manipulatorów.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpisu #polityka #afera #konfederacja #neuropa
Pobierz
źródło: bach
  • 14
Nie na każdego, tylko na gościa który naklepał w miesiąc 3tys postów na rzecz konfy - jak na mnie to jak najbardziej nadaje się do leczenia.

@SzejdiSlimSzejdi: Ale tą teczkę musiałeś zacząć gromadzić przed jego reinkarnacją w bloodhorn
@SzejdiSlimSzejdi: Że wam się tak chce. Z jednej strony podziwiam, za świetnie wykonane śledztwo. Z drugiej strony jak dla mnie to już zakrawa o autyzm, żeby marnować czas na takie rzeczy, rozpoznawanie ludzi po pikselach dla 10 plusów na portalu z obrazkami.
Chyba, że wszyscy jesteście w jakichś młodzieżówkach, albo sekcjach medialnych jakichś partii i to wasza praca. To przynajmniej jestem w stanie zrozumieć.
@wykop czy w końcu wprowadzicie jakieś środki zaradcze, czy za każdym razem tego typu użytkownik będzie mógł zakładać nowe konto i spamować wykop przez miesiąc albo więcej? @a__s @m__b