Wpis z mikrobloga

@gregory96 jak wy wierzycie i oburzacie się na takie gówniane artykuły to niczym się nie różnicie od tych Grażyn na pudelku albo Januszu na grupach oburzających się na wypowiedzi przerobionego Jana Pawła xD
  • Odpowiedz
14h w weekend? Rozumiem z poszanowaniem prawa pracy, tj. 11h przerwy między dniówkami i 35h nieprzerwanego odpoczynku w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak wy wierzycie i oburzacie się na takie gówniane artykuły to niczym się nie różnicie od tych Grażyn na pudelku albo Januszu na grupach oburzających się na wypowiedzi przerobionego Jana Pawła xD


@krucjan: albo "artykułów" z polki.pl
  • Odpowiedz
@gregory96: Nadgodziny? HAHAhahah ja jestem milenialsem i nigdy nie robią nadgodzin chyba że stawka musiała by być 10 razy wyższa to mój wolny czas więc daje z siebie minimum i tak się nic nie dorobię piątunio czapka na głowę i do widzenia
  • Odpowiedz
@gregory96: u mnie w korpo była sytuacja, że jeden menago ogólnie znany z mobbingu zatrudnił trzy praktykantki w tym jedną z ukrainy.
po tym jak sie dowiedziałem że ukraince dał 30% mniejszą pensje bo była ukrainką donos do HRków jakoś sam sie napisał xD

obecnie ten typ jest mocno na cenzurowanym, a saszka robi spoko karierę u konkurencji.
  • Odpowiedz
@gregory96: Takie firmy to rak w społeczeństwie. W sumie dobrze, że coraz więcej ludzi jest "roszczeniowa". Rynek pracy tylko na tym zyska. Trzeba rozwijać asertywność w społeczeństwie, to nam to na zdrowie wyjdzie w dłuższej perspektywie. Najgorsze co można sobie robić, to godzić się na wyzysk przez pracodawcę.
  • Odpowiedz
@gregory96: baitowy artykuł na zarzutkę, ale generalnie jest na to prosty sposób - ktoś każe siedzieć na etacie więcej niż 8h dziennie, to życzysz sobie płatne nadgodziny i stawka po godzinach razy dwa - od razu się odechce januszom biznesu zmuszać kogokolwiek do nadgodzin
  • Odpowiedz