Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przeprowadziłem badania terenowe w okolicach C.H Wroclavia w celu sprawdzenia jak w postojennej rzeczywistości radzą sobie mężczyźni relacjach damsko męskich. Oto obserwacje: Polskie kobiety doskonale wiedzą że muszą konkurować o coraz mniejszą pulę dostępnych mężczyzn z Ukrainkami. Ta konkurencja przejawia się w noszeniu coraz bardziej obcisłych leginsów oraz coraz większych dekoltów. Wystarczy podejść do Ukrainki się spytać: Wszystkie Ukrainki są takie piękne czy tylko ty I bez problemu można się umówić. Sam byłem świadkiem takiej sytuacji. Polki patrzyły oczywiście na to z nieskrywana złością. Widok pięknej dziewczyny ze zwykłym facetem stało się codziennością co oczywiście nie podoba się polkom. Napływ takich ilości dziewczyn poprawił sytuację zwykłych spokojnych facetów. Teraz mając do wyboru jakąś zodiakarę czy lewaczkę albo Ukrainkę można wybrać tą drugą. Polacy zasługują na fajną dziewczynę. #wroclaw #tinder #logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #zwiazki #pasta #heheszki #ukraina
Pobierz chemikorganik - Dzisiaj przeprowadziłem badania terenowe w okolicach C.H Wroclavia w ...
źródło: IMG_4901
  • 12
Napływ takich ilości dziewczyn poprawił sytuację zwykłych spokojnych facetów. Teraz mając do wyboru jakąś zodiakarę czy lewaczkę albo Ukrainkę można wybrać tą drugą. Polacy zasługują na fajną dziewczynę


@chemikorganik: Uff, kamień spadł mi z serca xd
Zatem nasuwa się jedno zasadnicze pytanie... skoro jest taki napływ kobiet, które rzekomo są zainteresowane przebrzydłymi p0lakami, a więc wyrównała się demografia (która była waszym głównym argumentem usprawiedliwiającym wasze niepowodzenia w relacjach damsko-męskich), to dlaczego wasz status nadal się nie zmienił i nadal macie obok siebie tylko Renatkę? :))) Nie przyszło wam do głowy, że to dlatego, że jesteście po prostu beznadziejni i przegrywacie nawet z jakimiś przeciętniakami, a co dopiero mówić