Wpis z mikrobloga

Byłem na pierwszej randce od 2 lat (drugiej w życiu).
Fajnie się gadało i wszystko, ale trochę jak z koleżanką.

W sensie żadnego dotyku ani nic, rozmowa też zwyczajna.

Jakby to nie było z apki randkowej no to równie dobrze mogłaby być chłopem, jedyna różnica że jak byłem blisko niej to mi stał xd

Nie man doświadczenia co dalej mam robić na kolejnych spotkaniach. Ogólnie to była moja 2 randka w życiu więc nie wiem co mam robić.

Piszę się dalej fajnie, odpisuje szybko i wydaje się zainteresowana.

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #tinder
  • 38
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: oni Ci piszą jak masz z siebie pośmiewisko zrobić. Jakby typ wyskoczył na pierwszym spotkaniu z jakimś kontaktem fizycznym (poza podaniem ręki, ewentualnym lekkim przytulasem na przywitanie) to jest spalony, tymbardziej, że to obca osoba i trzeba dopiero poznać. Z seksem nie wspominając, uznam za creepa i ucieknę od razu. Tak postąpi większość kobiet. W taki sposób staniesz się większym przegrywem niż jesteś.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: No zdecydowanie nie pisać jeżeli już to poruszyć temat a najlepiej jakby to wyszło samo słuchaj w większości na wykopie można przeczytać jacy to tutaj kurna są wszyscy samotni że tylko same czady sam samice zabierają i w ogóle powiedz chcesz słuchać rad od sfrustrowanych prawiczków i osób które nie wiedzą jak się odezwać do kobiety a jedynie co potrafią zrobić to doradzać w internecie często idiotyzmy które mogą cię
  • Odpowiedz
Nie man doświadczenia co dalej mam robić na kolejnych spotkaniach. Ogólnie to była moja 2 randka w życiu więc nie wiem co mam robić.


@przegrywam_przez_miasto: po pierwsze weź zimny prysznic, a potem zmień nastawienie na takie: "fajna dziewczyna, miło spędza się z nią czas, więc chcę spędzać z nią czas". TYLE. Friendzone itd bierze się z tego jak spędzasz z nią czas jak się zachowujesz wobec niej, czy jest jasne, że
  • Odpowiedz