Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: Taak, uwierzył, że jest hot tylko dlatego, bo kobiety z rodziny powiedziały mu jaki jest przystojny. Szkoda tylko, że żadna niespokrewniona z nim kobieta tego nie potwierdza. Przypuszczam, że nawet dla tych puszystych wcale nie jest tak atrakcyjny jak mu się wydaje :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Ogarnij pusty łeb bo wszystko co mówisz jest chybione xD Nie trafiłaś z niczym. Tworzysz sobie w głowie stereotypowy obraz przegrywa, żeby łatwiej było ci wytłumaczyć czyjąś sytuację. A ja jak rozmawiałem z ludźmi tak nikt, po rzeczywistym zapoznaniu się ze mną, nie umiał wyjaśnić racjonalnie mojej sytuacji xD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Mi wystarczy tekst, który zaprezentowałeś w opublikowanym poście. Jesteś zwyczajnym, aroganckim Jankiem, który bezpodstawnie uważa się za kogoś lepszego a nikt z takimi ludźmi nie sympatyzuje. A już szczególnie atrakcyjne kobiety, które mogą mieć jednocześnie przystojnego jak i fajnego partnera a nie jakiegoś prostaka :)))
  • Odpowiedz
Mi wystarczy tekst, który zaprezentowałeś w opublikowanym poście


@WyzwolonaPodrozniczka: No dokładnie, w twojej zero-jedynkowej rzeczywistości lenistwo intelektualne zabowiazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteś zwyczajnym, aroganckim Jankiem, który bezpodstawnie uważa się za kogoś lepszego a nikt z takimi ludźmi nie sympatyzuje


Już schizofrenia i zerowa znajomość tematu dominuje, standardzik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minie jeszcze sporo czasu zanim ludzie na tyle ogarnął łby, że
  • Odpowiedz