Wpis z mikrobloga

70 dolców za samą podstawkę, z czego wersja z season passem 90 dolców, do tego jest to gra jako usługa, i ma jeszcze mikropłatności, a kolekcjonerka nawet nie ma kodu do gry. A ludzie się cieszą i ochoczo kupują.

W sumie to nawet szanuję Koticka że jest w stanie tak mocno kosić frajerów na hajs. Big Bob to jest gość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #diablo #diablo4 #pcmasterrace
Pobierz
źródło: activision-Bobby-Kotick-5
  • 44
@supra107: season passa można olać bo to bez wartości większej, najgorszy tu jest dostęp do gry tydzień wcześniej i zrobienie wyścigu który się zaczyna już w early access. jak nie zapłacisz za edycję lepsza to nie masz czego szukać bo inni już tydzień grali a Ty od zera
@supra107 serio nie bierzesz pod uwagę tego, ze są ludzie którzy lubią gry na lata? Za śmieszne star warsy które przejdziesz w 25h musiałbyś dać tyle samo, czemu z takich ludzi się nie śmiejesz?xD osobiscie gdybym wiedział, ze za miesiąc ta gra mi się znudzi to w życiu bym jej nie kupił. A nawet jeśli to juz teraz wiem, ze do tego czasy za to konto dostanę więcej siana niż wydałem na
@mawmawy: Ludzie którzy lubią gry na lata nie płacą za dostęp do usługi pod przykrywką gry który może zostać w każdej chwili odcięty co już się zdarzyło wielokrotnie. No ale widzę argumentum ad personam za to że uznaję to za nieetyczny biznes więc nawet nie będę tego drążyć dalej.

@giorgioborgio: Ja bym jeszcze zrozumiał ten argument gdyby gry kupowało się na płytach które nie wymagają łącza internetowego aby móc w
@10129 ale o jakim #!$%@? ty człowieku piszesz wyścigu xD jesteś tak naiwny ze liczyłeś ze załapiesz się na jakaś śmieszna figurkę? XD Bo nie rozumiem. Wyścig to się zacznie, ale w momencie startu serwera, a nie teraz xD
nie zamierzałem brać w tym udziału, ale wielu chciało i aby mieć jakiekolwiek szanse muszą zapłacić dodatkowo.
taka sytuacja jest nieakceptowalna i tyle, zwykłe plucie w twarz dla kupujących.

Wyścig to się zacznie, ale w momencie startu serwera, a nie teraz xD

i jaka będźie nagroda?
@mawmawy:
to zdaje się 4 dni.

Jak już wspominałem, to ze zagrasz 3 dni później nie zmieni zupełnie NICZEGO.

możesz to wspominać 20 razy, to nie sprawi, że to nagle stanie się prawdą. to zwyczajnie nieprawdziwe stwierdzenie. jak ktoś chce brać udział w wyścigu to późniejszy start go dyskwalifikuje na starcie praktycznie.

Ale joo, p2w jak chuy

tak, zapłacenia za możliwość startu w wyścigu parę dni wcześniej niż inni to jest dosłowny przykład